Yurt dışından tişört satın almak

Chomusuke

Kilopat
Merhabalar, AliExpress gibi sitelerden 3-5$ fiyatlı ve üzerinde saçma sapan görseller olan tişörtlerden almak istiyorum. Birkaç dolara aldığım tek tişörte ağır bir vergi çıkar mı ve 30-40 gün içinde bana ulaşır mı? Bilgisi olan var mı bu konuda? Site önerisi de alabilirim. Elbette yüksek bir kalite beklemiyorum ama en azından evde giyilebilecek kalitede ürünler arıyorum.

Verginin alinmadigi zamanlar almistim sene 2014 te. Gercekten kaliteli hala giyerim sporcu atletini baskisi bile atmadi.
Pazarda çok daha ucuza ürünler var ama özellikle üzerindeki baskıyı istediğim ürünü pazar pazar dolaşarak arayacak vaktim yok. 3.5 dolar üzeri siparişe 1 dolarlık kuponları falan kullansam belki kurtarır diye düşünüyorum.
Pek vergi cikmaz/

Verginin alinmadigi zamanlar almistim sene 2014 te. Gercekten kaliteli hala giyerim sporcu atletini baskisi bile atmadi.

Pek vergi cikmaz/
Sanırım şu an vergiyi hesaplayarak gösteren tek yer Amazon. Aliexpress'ten alırsam ne kadar vergi çıkar acaba tek bir tişörte, bilginiz var mı?

Pazarda çok daha ucuza ürünler var ama özellikle üzerindeki baskıyı istediğim ürünü pazar pazar dolaşarak arayacak vaktim yok. 3.5 dolar üzeri siparişe 1 dolarlık kuponları falan kullansam belki kurtarır diye düşünüyorum.
Vergi miktarı paket başına yaklaşık 30 40 tl oluyor tüm her şey içinde olunca. Toptan alırsanız 150 200 Tl'ye kadar çıkabileceğini düşünüyorum. 10 adetten fazla almamaya çalışın tek seferde.

Vergi miktarı paket başına yaklaşık 30 40 tl oluyor tüm her şey içinde olunca. Toptan alırsanız 150 200 Tl'ye kadar çıkabileceğini düşünüyorum. 10 adetten fazla almamaya çalışın tek seferde.

Yok ben 4$'lık bir tane tişört alacağım yalnızca. Kupon kullanırsam 3$ fiyata gelecek. Vergisi 10 lirayı geçer mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı