Yurt dışından Türkiye'ye dönünce alışamamak

Sen buna ırkçılık diyorsan seninle tartışmam boşuna beni etiketleyip cevap yazma.

Sen ne diyorsun birader :D biz kimle tartışıyoruz ne kafalar var ya :)
Hadi herkes işine baksın filozof oldu şimdi de.
Kalk yerinden çalış, oku ve üret sizin yüzünüzden bu haldeyiz.
Merak etme çalışıyorum, üretiyorum ama TÜBİTAK adlı firmaya kuran okuyan robot değil, tüm insanlığa faydalı şeyler üzerine çalışıyorum “Birader” O cümlelerimde senin dünya üzerindeki hayvandan tek farkı beyninin biraz daha gelişmiş olarak evrimleşmiş olan “insan” formunu anlatmaya çalıştım. Anlayan anlamıştır zaten. 23 yaşına kadar boş kafa ile tanrıdan falan dilek dileyerek büyümüşün galiba. Umarım eşeğe hallenmiyorsundur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yakın zamanda benim de Kanada'dan bir arkadaşım geldi.

İlk söylediği söz bana ''bu ne lan?''

Hiç durma git dedim.

Bu arkadaş daha önce Türkiye'de de yaşamış biri. Yani senin bu tepkini haksız bulmuyorum :) Böyle kısa bir çarpıntıdan sonra alışırsın ama zamanla.

Karşılaştırdığın ülke Almanya. Oraya göre tabii ki hayat standartları düşük. Buraya geldiğinde ne bekliyordun ki zaten? Daha önce Türkiye'de yaşamayıp, ilk defa gelsen eyvallah diyeceğim de Türkiye yaşadığın Türkiye işte.

40 günde bir değişime uğramadı.

Karşılaştırdığın ülke Almanya. Oraya göre tabii ki hayat standartları düşük. Buraya geldiğinde ne bekliyordun ki zaten? Daha önce Türkiye'de yaşamayıp, ilk defa gelsen eyvallah diyeceğim de Türkiye yaşadığın Türkiye işte.

40 günde bir değişime uğramadı.
Almanyada akrabalarım var.Üniversite okumak istesem sıkıntı çıkar mı acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı