Yurt dışından ucuza alacağınız ürünlerle kasanızı modifiye edin

Merhabalar hocam, galiba hala aynı sistemi kullanıyorsunuz. Rica etsem dikey GPU tutucunun linkini atabilir misiniz? Bazı yerlerde okuduğuma göre fazla ısınma yapıyormuş, doğru mudur? Herhangi bir eksisini gördünüz mü? Şimdiden teşekkürler.
Ürün şu; Phanteks Dikey Ekran Kartı Kiti

Hayır, ısınma veya fps kaybı gibi durumlar söz konusu değil. Bu sorunu yaşayanlar, braket olmadan, yalnızca riser kullananlardır. Öyle olunca, kart kasa camına yapışıp ısınır.

Ürün şu; Phanteks Dikey Ekran Kartı Kiti

Hayır, ısınma veya FPS kaybı gibi durumlar söz konusu değil. Bu sorunu yaşayanlar, braket olmadan, yalnızca riser kullananlardır. Öyle olunca, kart kasa camına yapışıp ısınır.

Anladım hocam teşekkürler. Peki PCI-e 4.0 destekli bir dikey GPU kiti biliyor musunuz? Ben bulamadım ama.

Önerdiğiniz ürünün üstüne bunu alıp taksam nasıl olur? Yoksa önerebileceğiniz farklı bir model var mı?

Son düzenleme:
Anladım hocam teşekkürler. Peki PCI-e 4.0 destekli bir dikey GPU kiti biliyor musunuz? Ben bulamadım ama.

Önerdiğiniz ürünün üstüne bunu alıp taksam nasıl olur? Yoksa önerebileceğiniz farklı bir model var mı?
Piyasada mevcut bu tarz 4.0 riserlar, Cooler Master'in de var ancak fiyatları tuzlu, o konuda yorum yapmayayım. Attığınız da uyum sağlayacaktır muhtemelen, sanmıyorum problem olacağını, en fazla delikleri denk gelmez, başka şekilde sabitlenir.
Yalnız, ayrı bir riser alacaksanız boşuna o kadar parayı riserla beraber braket almak için vermeyin. Yalnızca baketi alın. Örneğin;

Sistemi güncellemeye devam ettim. Son hali bu şekilde. Sanırım nihai şekli de bu olacak, artık ne yapılabilir bilmiyorum 😅

Eki Görüntüle 1304405 Eki Görüntüle 1304406 Eki Görüntüle 1304407

Tabii, buyurun;

Tekrardan selamlar hocam. ARGB RAM'lerinizin markası nedir acaba?

Bunlar neden Türkiye'de satılmıyor da hep yurt dışında satılıyor anlamıyorum. Çok güzeller kıskandım.

Bende kasa modifikasyonu çok severim, asus rtx 3070 dual var ama argb felan yok. Kasadaki her parça argb li. Ekran kartının üstüne takılabilen yapıştırmalı rgb paneller takılabilir mi diye araştırıyorum. Böyle bir çözümün olursa etiketleyip paylaşırsan sevinirim.
Bende kasa modifikasyonu çok severim, asus rtx 3070 dual var ama argb felan yok. Kasadaki her parça argb li. Ekran kartının üstüne takılabilen yapıştırmalı rgb paneller takılabilir mi diye araştırıyorum. Böyle bir çözümün olursa etiketleyip paylaşırsan sevinirim.

Dosya Ekleri

• 1647600814576.gif
    1647600814576.gif
    3,2 MB · Görüntüleme: 60
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı