Yurt dışından ucuza alacağınız ürünlerle kasanızı modifiye edin

Hobi amaçlı kasayla uğraşmayı seviyorum, kullanıp beğendiğim bazı ürünleri sizi arama derdinde bırakmadan linkleriyle paylaşmak istedim.
Bir nevi rehber niteliğinde bir konu olacak, aklınıza takılan soru olursa sorabilirsiniz.

Yapmış olduğum modifikasyonlar sonucunda benim kasam şu şekilde görünüyor;

Eki Görüntüle 959480 Eki Görüntüle 959479 Eki Görüntüle 959515 Eki Görüntüle 959483 Eki Görüntüle 959476
NOT#1: Kasa içindeki figüre benzer elimde bir çok figür mevcut, onları sıralamaya kalksam konu bitmez, o nedenle hiç o topa girmiyorum. İstek olursa paylaşabilirim.
NOT#2: Kullanmış olduğum kasa NZXT S340 Elite.
NOT#3: Kırmızı-Siyahı temel renk olarak kullanıp, 3. rengi kafama göre değiştiriyorum sürekli. Siz de kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

-------------------------------------------------------------------------------------

Kasamda kullandıklarım;
RGB Kontrolcüler;

RGB Port Çoklayıcılar;

Cooler Master MasterFan MF120;

Phanteks Vertical GPU Holder Kit;

Pleksi GPU Holder;

Sleeve Kablolar;

A-RGB Şerit Led;

-------------------------------------------------------------------------------------

Benim kullanmadığım ancak tavsiye edebileceklerim;
A-RGB Sleeve Kablolar;

A-RGB Neon Şerit;

Büst GPU Holder;

24PİN Konnektörü (90 derece);

Eski Anakartlar için IO Shield;

Anakart Arkası için RGB Plaka;

FAN Çerçeveleri;

DarkFlash A-RGB Fanlar;

A-RGB RAM Soğutucu;

Tüm bu sök-tak işlemleri için edevatınız yok ise;
Tornavida Seti;

NOT: Ekstra olarak bazı yerlerde şeffaf silikon bant kullanabilirsiniz. Hırdavatçılardan 5TL'ye temin edilebiliyor.

Hoşunuza gittiğini umuyorum. İyi günler.​
Hocam şu Kylo Ren figürünü nereden aldınız acaba ?

Hocam şu Kylo Ren figürünü nereden aldınız acaba ?
O Kylo Ren, Hasbro lisanslı orijinal figür hocam, Türkiye ürünü.
İlgileniyorsanız araştırmanız açısından kolaylık olması için; Force Awakens Serisi, Kod Numarası; B3949

Eğer AliExpress'ten alayım, araştırmayla uğraşmayayım derseniz de, şu seriyi tavsiye ederim, aynı serinin Darth Vader'ına da sahibim;

Yalnız bunlar, bendeki Kylo'ya göre daha büyük, kasaya sığmayabilir, o konuda bir şey söyleyemem.

Adam işini biliyor.
Teşekkürler 😊

H

hobi amaçlı kasayla uğraşmayı seviyorum, kullanıp beğendiğim bazı ürünleri sizi arama derdinde bırakmadan linkleriyle paylaşmak istedim.
Bir nevi rehber niteliğinde bir konu olacak, aklınıza takılan soru olursa sorabilirsiniz.

yapmış olduğum modifikasyonlar sonucunda benim kasam şu şekilde görünüyor;

Eki Görüntüle 959480 Eki Görüntüle 959479 Eki Görüntüle 959515 Eki Görüntüle 959483 Eki Görüntüle 959476
not#1: kasa içindeki figüre benzer elimde birçok figür mevcut, onları sıralamaya kalksam konu bitmez, o nedenle hiç o topa girmiyorum. İstek olursa paylaşabilirim.
not#2: kullanmış olduğum kasa NZXT S340 Elite.
not#3: kırmızı-siyahı temel renk olarak kullanıp, 3. rengi kafama göre değiştiriyorum sürekli. Siz de kendi zevkinize göre ayarlayabilirsiniz.

kasamda kullandıklarım;
RGB kontrolcüler;

RGB port çoklayıcılar;

Cooler Master masterfan MF120;

Phanteks vertical GPU holder kit;

pleksi GPU holder;

sleeve kablolar;

a-RGB şerit LED;

benim kullanmadığım ancak tavsiye edebileceklerim;
a-RGB sleeve kablolar;

a-RGB neon şerit;

büst GPU holder;

24pin konnektörü (90 derece);

eski anakartlar için IO Shield;

anakart arkası için RGB plaka;

fan çerçeveleri;

darkFlash a-RGB fanlar;

a-RGB RAM soğutucu;

tüm bu sök-tak işlemleri için edevatınız yok ise;
tornavida seti;

not: ekstra olarak bazı yerlerde şeffaf silikon bant kullanabilirsiniz. Hırdavatçılardan 5TL'ye temin edilebiliyor.

Hoşunuza gittiğini umuyorum. İyi günler.​

Hocam sistem çok şekil duruyor.

Yine AliExpress'ten gelen Joker figürünü kullanarak şöyle ufak bir detay ekledim kasaya.
Filmi izleyenler sahneyi hatırlayacaktır :)

181945272_375861873716963_5461152742566656767_n.jpg
182882114_1257354761348203_3548228946554708526_n.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı