Yurt dışından Xbox alınır mı? Türkçe olur mu?

Almanya'dan kuzenim bana Xbox getirecek de hani Xbox alırken Türkçe ise üstünde Türkçe arayüz yazıyor ya aldığımda yazmazsa gine de var mıdır? Yani bazılarında yazmasa bile Türkçe arayüz oluyor mu?

.Neo.

Hectopat
Almanya'dan kuzenim bana Xbox getirecek de hani Xbox alırken Türkçe ise üstünde Türkçe arayüz yazıyor ya aldığımda yazmazsa gine de var mıdır? Yani bazılarında yazmasa bile Türkçe arayüz oluyor mu?
Kurarken seçebilirsin galiba dili.

KS
Bilgisayarsiz Hacker
Ve Xbox'a bir şeyler yükleyebilir miyim kendi içindeki tarayıcıdan indirirsem açabilir miyim başka bir yerden indirip Xbox'a atabilir miyim açabilir miyim Türkçe yama mod veya harita (mod ve harita Minecraft için ) indirip kurabilir miyim.

.Neo.

Hectopat
Ve Xbox'a bir şeyler yükleyebilir miyim kendi içindeki tarayıcıdan indirirsem açabilir miyim başka bir yerden indirip Xbox'a atabilir miyim açabilir miyim Türkçe yama mod veya harita (mod ve harita Minecraft için ) indirip kurabilir miyim?

Bende de Xbox One S var fakat dediklerini yapamayabilirsin. Net bir bilgim yok. Kısacası bilgisayar kadar özgür olmayn cihazlar konsollar.

KS
Bilgisayarsiz Hacker
Keşke PC alabilsem ama hem çok pahalılar hem de taşımak zor (kasalı yani laptoplar iyileri pahalı çünkü) hem de fiyata göre çok daha iyiler.

.Neo.

Hectopat
Keşke PC alabilsem ama hem çok pahalılar hem de taşımak zor (kasalı yani laptoplar iyileri pahalı çünkü) hem de fiyata göre çok daha iyiler.
Keşke hocam, ben de PC toplamak isterdim ama olmadı işte yapacak bir şey yok. Elimizdekilerle yetineceğiz. Üzülünce ülke gelişmiyor maalesef.

Yukarı