Yurt dışındaymış gibi yaşamak

SHER-LOCKED

Megapat
Makaleler
2
Daha fazla  
Dostlar ben Kırıklareli'nde yaşasam ve bir şey almam gerektiğinde (vergisi yüksek bir şey) Bulgaristan'a gidip alsam gelsem. Sorun çıkınca da Bulgaristan'a gidip garantiye versem nasıl olur? Bulgaristan'da İngilizce konuşarak alabilir miyim? Bir de Bulgaristan'daki fiyatlar Almanya ve Amerika'dakilerden ne kadar farklı?

Dostlar ben kırıklareli'nde yaşasam ve bir şey almam gerektiğinde (vergisi yüksek bir şey) Bulgaristan'a gidip alsam gelsem. Sorun çıkınca da Bulgaristan'a gidip garantiye versem nasıl olur? Bulgaristan'da İngilizce konuşarak alabilir miyim? Bir de Bulgaristan'daki fiyatlar Almanya ve Amerika'dakilerden ne kadar farklı?

Telefon için aynı şeyi yapamazsınız. iPhone 12 Pro almak isterseniz 2000 dolar (tam fiyat bilmiyorum) 25bin lira ödersiniz yani.

Telefon için aynı şeyi yapamazsınız. iPhone 12 Pro almak isterseniz 2000 dolar (tam fiyat bilmiyorum) 25bin lira ödersiniz yani.

Vizen veya çift vatandaşlık veya pasaportun var ise bir sorun olmaz telefon harici. Teledona IMEI yazdırman gerekir yanlış bilmiyorsam IMEI'de pasaport üzerine yazıyorlar.

Dostlar ben Kırıklareli'nde yaşasam ve bir şey almam gerektiğinde (vergisi yüksek bir şey) Bulgaristan'a gidip alsam gelsem. Sorun çıkınca da Bulgaristan'a gidip garantiye versem nasıl olur? Bulgaristan'da İngilizce konuşarak alabilir miyim? Bir de Bulgaristan'daki fiyatlar Almanya ve Amerika'dakilerden ne kadar farklı?
Çifte vatandaşım. 2 tane Laptop aldım Bulgaristan'dan. Para birimleri Leva, Dolar kullanmıyorlar. Bulgaristana gidebilmek için önce Türk pasaportu alman gerekli, daha sonra Vize başvurusu yapmalısın. Pasaportu alırsın fakat vize işi biraz karışık.

Yeni konular

Geri
Yukarı