Yurt internetinde "İnternet Yok, Güvenli" Hatası

zekimert

Decapat
Öncelikle merhabalar. Bu forumda ve diğer forumlarda olan çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım. Sorundan şöyle bahsedeyim. Ben üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Kendime geçtiğimiz aylarda HP 15-DB0001NT model bir laptop aldım. Bilgisayarda Windows 10 yüklü. Bilgisayar son 1-2 haftadır sürekli bu hatayı veriyor. Yurdun internetine bağlandığım zaman Bağlantı yok, Güvenli fakat başka bir internete bağlandığım zaman gayet düzgün bir biçimde çalışıyor. Bu arada telefonum yurdun internetine sorunsuz bir şekilde bağlı. Bu sorun hakkında yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Eski konularda bahsedilen bazı şeyleri de anlamadım maalesef pek bilgim olmadığından ama olabildiğince araştırdım. Şimdiden çok teşekkürler. Bu arada internet bazen bağlanıyor bir süreliğine hatta baya bir süre kullanıyorum sonra tekrar gidiyor. Şu 2 gündür ise hiç bağlanmıyor.

Son düzenleme:
Öncelikle merhabalar. Bu forumda ve diğer forumlarda olan çözümleri denedim ama bir sonuç alamadım. Sorundan şöyle bahsedeyim. Ben üniversite öğrencisiyim ve yurtta kalıyorum. Kendime geçtiğimiz aylarda HP 15-DB0001NT model bir laptop aldım. Bilgisayarda Windows 10 yüklü. Bilgisayar son 1-2 haftadır sürekli bu hatayı veriyor. Yurdun internetine bağlandığım zaman bağlantı yok, güvenli fakat başka bir internete bağlandığım zaman gayet düzgün bir biçimde çalışıyor. Bu arada telefonum yurdun internetine sorunsuz bir şekilde bağlı. Bu sorun hakkında yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum. Eski konularda bahsedilen bazı şeyleri de anlamadım maalesef pek bilgim olmadığından ama olabildiğince araştırdım. Şimdiden çok teşekkürler. Bu arada internet bazen bağlanıyor bir süreliğine hatta bayağı bir süre kullanıyorum sonra tekrar gidiyor. Şu 2 gündür ise hiç bağlanmıyor.

Kardeşim ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum, aradan 3 yıl geçmiş ama bir umut :)

Geri
Yukarı