Yurt dışından alınan EVGA ekran kartının global garantisi geçerli mi?

FistikSarma

Hectopat
Daha fazla  
EVGA'nın sitesinden almayı düşündüğüm ekran kartında 3 yıl garanti gözükmekte. Bu garanti global oluyor diye biliyorum. Global garanti olunca yani Türkiye'de bile geçerli mi oluyor?

EVGA RTX 3060 Ti FTW3 Ultra (Biliyorum, şu an stok yok ama geldiği zamandan bahsediyorum.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar 3080 ftw3 evga kart var arıza yaptı ekrana görüntü vermiyor ama fanlar ışıklar falan çalışıyor. Farkkı anakartlarda ve psu larda denendi sorun ekran kartı. Nevegg üzerinden sıfır sistemle daha 2 hafta önce alındı. Ewga Türkiye distribütörü ile görüştüm uluslararası garanti koşulları yok diyor 3 yıl Ewga Garanti var ama yurdışına evgaya gönderin biz ilgilenmiyoruz diyorlar. Bilginiz olsun

Dosya Ekleri

• 20210419_173228.jpg
    20210419_173228.jpg
    153 KB · Görüntüleme: 189
Arkadaşlar 3080 ftw3 evga kart var arıza yaptı ekrana görüntü vermiyor ama fanlar ışıklar falan çalışıyor. Farkkı anakartlarda ve psu larda denendi sorun ekran kartı. Nevegg üzerinden sıfır sistemle daha 2 hafta önce alındı. Ewga Türkiye distribütörü ile görüştüm uluslararası garanti koşulları yok diyor 3 yıl Ewga Garanti var ama yurdışına evgaya gönderin biz ilgilenmiyoruz diyorlar. Bilginiz olsun
Newegg kargo ücretini karşılıyor mu? Amazon karşılıyor bildiğim kadarıyla.

Sistem ile yollamam gerektiğini söylüyorlar. Ben sistemi sattım kart var sadece. Ücreti yine biz ödüyoruz sonra iade edilir falan diyorlar ama hiç sanmıyorum. EVGA ile iletişime geçtim cevap bekliyorum.

Geri
Yukarı