Yurtdışından MSI GF76 Katana Getirtmek

kemal3636

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba. Yakın zamanda bir laptop alacağım. Bütçem maksimum 14 bin TL kadardı. Acaba Türkiye'den f/p olan bir laptop mu alsam (Monster,Acer) yoksa parasını yollayıp Fransa'da yaşayan kuzenime bir MSI mı aldırtsam diyordum. Zamanla Monster daha mantıklı geldi ta ki bu ürünü bulana kadar. FNAC sitesinde FNAC tarafından tedarik edilen ve 1699 Euro olan MSI modeli gene aynı sitede "letusbefriends" isimli bir tedarikçi tarafından 1119 Euro ya satılıyor site aynı. Fakat gönderim yeri Çin sanırım. Bana çok cazip geldi ama bir yandan da "fare kapanındaki peynir" gibi düşündüm. Lütfen yardım eder misiniz?
1. 1119 Euro ya satılan bu modeli almak mantıklı mıdır?
2. Ekran kartı maxQ olabilir mi?
3. Yurtdışından alınan MSI laptopların Türkiye de garantisi var mıdır?
4. Bu model hakkında düşünceniz nedir?

Ürün linki: https://www.fnac.com/PC-Portable-Ga...65-5305-1255-8d7c-78fc7ded6917#omnsearchpos=4
Bu arada ekran kartının RTX 3060 olduğunu belirteyim

Son düzenleme:
1300 Euro bandına amazon ingilterede 3070 laptoplar indirime giriyor bence pahalı. Tek alınabilir özelliği 17 inç ekranı olmuş.

Hocam neden Amazon Fransa’dan bakmıyorsunuz ? Hem aklınıza da yatar.
Hocam oradan cazip ürünler göremedim. Doğrusu. Acaba yanlış arama metodu mu yapıyorum?
1300 Euro bandına amazon ingilterede 3070 laptoplar indirime giriyor bence pahalı. Tek alınabilir özelliği 17 inç ekranı olmuş.
Hocam çok mantıklı fakat nedense bir türlü denk getiremiyorum. Önereceğiniz link vs var mı?

Hocam çok mantıklı fakat nedense bir türlü denk getiremiyorum. Önereceğiniz link vs var mı?
Fiyat sterlin-işlemciden dolayı kesinlikle tavsiye etmem ama alırım 2K yada 4K monitorle kullanırım diyorsan:
İndirimleri takip et tüm amazonlarda. Özellikle İngilterede 2 haftada 1 indirim olur.

Geri
Yukarı