Yurtdışından nasıl para alabilirim?

kcninja

Hectopat
Para atacak arkadaşım IBAN'a para atamıyor, bankası çok sıkıntılı, her ayrıntısını soruyorlarmış kime neden gönderiyorsun vs. Dolar hesabı açıp atmasını isteyecektim bankadan dolayı istemedi. 17 yaşındayım wu hesabı açamıyorum parayı atsa bile ben teslim alamam sanırım. Papara yurt dışında yok. PayPal Türkiye'de kapalı. Bitcoin almasını söyledim ona da güvenmedi parayı nasıl atabilir?

Para atacak arkadaşım IBAN'a para atamıyor, bankası çok sıkıntılı, her ayrıntısını soruyorlarmış kime neden gönderiyorsun vs. Dolar hesabı açıp atmasını isteyecektim bankadan dolayı istemedi. 17 yaşındayım wu hesabı açamıyorum parayı atsa bile ben teslim alamam sanırım. Papara yurt dışında yok. PayPal Türkiye'de kapalı. Bitcoin almasını söyledim ona da güvenmedi parayı nasıl atabilir?
Biz teslim ederiz paranızı :)

Arkadaşım birkaç kere kullanmıştı, hiçbir sıkıntı yaşamadı.
Sadece bazı kurları o ana göre yüksek/güncellenmemiş olabiliyor, işlem yaparken en az zararla hangi kur oluyorsa onu tercih edin.

Yazım kurallarında uzmanlaşmış moderatör her kimse Western Union'ı kısaltıp WU diye yazmıştım wu diye düzeltmiş en azından engel atmamış.
TransferWise'ı deneyeceğim teşekkürler.

Geri
Yukarı