Yurtdışından ucuz ürün tedarik etmek

• Konuyu başlatan orpat
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 4
  • Görüntüleme 737

orpat

Hectopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bildiğiniz üzere Türkiye'de ki kazık fiyatlara göre Amazon'dan her parçada 100 TL en kötü 50TL 30TL İndirimli parça alıyoruz. Çin'de çalışan firmalardan alırsak ve ya farklı ülkelerde ki bilinen güvenilir yerlerden parça satın alırsak fiyatı daha ne kadar çok aşağıya çekebiliriz ?

Teşekkürler...

Hazır konusı açılmışken benimde bir sorum olacak, bu elektronik ürünler gümrükte takılabiliyormuş o olay nasıl oluyor açıklarsanız sevinirim.

Hazır konusı açılmışken benimde bir sorum olacak, bu elektronik ürünler gümrükte takılabiliyormuş o olay nasıl oluyor açıklarsanız sevinirim.

İçine sim kartı takılan hiçbir ürün girmez, anakart girmiyor bildiğim kadarıyla işlemci yurtdışında daha pahalı ssd ve ramler çok uygun fiyata geliyor 16 gb vengeance rami 59 dolara aldım 1 ay kadar önce.

Aliexpress diye bir site var orası da güvenilir pek çok arkadaşım oradan alışveriş yaptılar bir sorun çıkmıyor. Gümrük konusunda vergiye tabii olmadığı sürece sıkıntı yok diye biliyorum ama amazon rehberlerinde bu konuya bir çok değinilmiş biraz araştırarak daha detaylı bilgi edinebilirsin.

İçine sim kartı takılan hiçbir ürün girmez, anakart girmiyor bildiğim kadarıyla işlemci yurtdışında daha pahalı ssd ve ramler çok uygun fiyata geliyor 16 gb vengeance rami 59 dolara aldım 1 ay kadar önce.
Aliexpress diye bir site var orası da güvenilir pek çok arkadaşım oradan alışveriş yaptılar bir sorun çıkmıyor. Gümrük konusunda vergiye tabii olmadığı sürece sıkıntı yok diye biliyorum ama amazon rehberlerinde bu konuya bir çok değinilmiş biraz araştırarak daha detaylı bilgi edinebilirsin.
Baktım cidden Ramler falan daha ucuz teşekürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı