Yurtdışından vergi alınmaksızın maksimum kaç laptop getirilebilir?

John Worthy

Kilopat
Arkadaşlar simdi arkadasim Amerika'ya gidecek. Oradan benimle bir arkadasima laptop alacak. Kismet olursa bana Razer, digerine ise Mac. Simdi bunlar kutusundan cikarilsa ve sirt cantasinda tasinsa sikinti olur mu? Bunu yasayan test eden var mi? Yakin zamanda varsa cok sevinirim.

Hocam biri benim diğeri de yanında kim varsa onun dese sorun çözülür. Ya da birini hediye paketine sarabilir.

Getirebilirsiniz ben getirmiştim zamanında mahalledeki yakın dostlarıma, fakat ben macbook ve playstation getirmiştim. Kendi bilgisyarım mac değildi o yüzden gümrük memuruna azıcık açıklama yapıp geçmiştim, çoğu olayı çakıyor zatende neyse :D. Ama kıl birine denk gelebilirsiniz, o yüzden size tavsiyem kendinizin inanmayacağı bir yalanı gümrük memuruna satmaya çalışmayın valla sıkıntı olur :D.

Arkadaşlar simdi arkadasim Amerika'ya gidecek. Oradan benimle bir arkadasima laptop alacak. Kismet olursa bana Razer, digerine ise Mac. Simdi bunlar kutusundan cikarilsa ve sirt cantasinda tasinsa sikinti olur mu? Bunu yasayan test eden var mi? Yakin zamanda varsa cok sevinirim.
Bir tane de bana verilebilir? :D.

Arkadaslar dediginiz gibi kutusundan cikinca sorun yok. Zaten kismetime bir kisi daha gidiyor o yuzden kafam rahat etti. Simdi baska baslik acicam alienware m17 r4 mu yoksa razer blade pro 17 mi diye.

Geri
Yukarı