Yurtiçi Kargo faturası nasıl ödenir?

yone1108

Decapat
Makaleler
1
Merhaba, Instagram'dan kıyafet aldım. Kargoyu falan ben ödedim, sorun yok, ödemesini yaptım. Bir de SMS olarak fatura ödemem gerektiği söylendi, 13TL fatura ödemem gerektiği söylendi. Bu faturayı göndericinin ödemesi gerekmiyor mu? Bir de ben bu faturayı nasıl ödeyeceğim Online olarak? Bilen birisi yardımcı olabilir mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kargonun internet sitesinde ödeme kısmı bulunmuyor mu?

Bulamadım sorgulama yapıyorum hata veriyor. Faturayı sorguluyorum bu şekilde hata veriyor.

1620311582568.png

Bu linkten yaptınız ama hata verdi galiba. Farklı saatlerde denemeye devam edin. Kartınızın uygulamasından ya da internet sitesinden Yurtiçi kargo ödemesi varsa belki oradan yapabilirsiniz. Olmuyorsa endişenizi gidermek adına arayıp sorabilirsiniz Yurtiçi kargoya.

Bu linkten yaptınız ama hata verdi galiba. Farklı saatlerde denemeye devam edin. Kartınızın uygulamasından ya da internet sitesinden Yurtiçi kargo ödemesi varsa belki oradan yapabilirsiniz. Olmuyorsa endişenizi gidermek adına arayıp sorabilirsiniz Yurtiçi kargoya.

Başka bir ücret çıkar mı bana faturadan başka? Satıcı hiç demedi ilk defa karşılaştım faturadan başka bir şey çıkar mı?

Yani ben ilk defa duyuyorum kargo ücreti dışında fatura ödenmesi gerektiğini. Başka bir ücret çıkmayacağını düşünüyorum, çıkacak olsa şimdiye kadar çıkardı.

Geri
Yukarı