Yurtiçi Kargo kutuyu balkona fırlattı

Gurkan1963

Attopat
Bir site üzerinden salı günü ayakkabı siparişi vermiştim, Yurtiçi Kargo ile gönderilecekti. Ve öylede oldu fakat bu kargo şirketi az önce kargoyu elden teslim etmek yerine denize taş atar misali balkona fırlatmayı tercih etti. Kargonun içinde kırılacak bir şey yoktu. Keşke olsaydı... Bu kargo şirketini şikayet etmek istiyorum genel merkezine mi şikayet etmem gerekli?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bir site üzerinden salı günü ayakkabı siparişi vermiştim, Yurtiçi Kargo ile gönderilecekti. Ve öylede oldu fakat bu kargo şirketi az önce kargoyu elden teslim etmek yerine denize taş atar misali balkona fırlatmayı tercih etti. Kargonun içinde kırılacak bir şey yoktu. Keşke olsaydı... Bu kargo şirketini şikayet etmek istiyorum genel merkezine mi şikayet etmem gerekli?

Welcome to turkey.
😂

Aynen biraz gülünç bir durum oldu ama niye böyle bir şey yaptılar anlayamadım. Kargoyu fırlatan eleman herhalde biraz saykodeli.

Kargoyu fırlatan eleman herhalde ruh hastası anlayamadım henüz...

Benim ablam kulaklık sipariş etmişti, kargocu bizi bulamayınca bir alt komşumuzun balkonuna not ile fırlatmış kargoyu (3. kat).
Adam gülleci çıktı 😂😂.
Bir seferindede bahçedeki ağacın üstüne bırakın demiştik, teslim alan kısmında "bahçedeki ağaç hanım" yazıyordu 😂😂
Trendyol exprees ve HepsiJet tam komedi ya 😂😂

Benim ablam kulaklık sipariş etmişti, kargocu bizi bulamayınca bir alt komşumuzun balkonuna not ile fırlatmış kargoyu (3. kat).
Adam gülleci çıktı 😂😂.
Bir seferindede bahçedeki ağacın üstüne bırakın demiştik, teslim alan kısmında "bahçedeki ağaç hanım" yazıyordu 😂😂
Trendyol exprees ve HepsiJet tam komedi ya 😂😂
Valla bu kargoculardan korkulur knk kutuya tekme atanı, sektireni gördümde balkona kutu fırlatanı ilk defa görüyorum. 😂

Valla şaka gibi. Heralde en iyi kargolar yapsak sürat kargonun önünde olurdu ama sondan.

Yeni konular

Geri
Yukarı