Yurtiçi Kargo tahmini teslimat süresi çok uzun

DarkAngel789

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. Arkadaşlar benim Yurtiçi Kargo'dan siparişim vardı. Bugün kargoya verildi. Benim olduğum yerle ürünü istediğim yer arasında 1300 kilometre var ve Yurtiçi Kargo 3 iş günü diyor kargo kaç günde gelir? Sitesinde ama siparişimin tahmini teslimat süresi 8 Mart diyor. Bundan daha kısa sürede gelir mi?
Not: Daha önce de aynısını yaşadım 1 hafta yazıyordu ama 2 günde gelmişti.

Tahminen 2 günde bulunduğunuz şehre gelir. Dağıtıma 3.gün çıkar. Benim kargolarım da ortalama 1000-1300 km mesafeden gelip, genellikle bu şekilde oluyor.

Ne yapabiliriz? Tahmini teslimat süresi, genel teslimat süresinden daha fazla olur ki 2 gün içinde gelmeyip 3. gün geleceği zaman başları ağrımasın diye. Eğer beklentiyi yüksek tutarsanız bekleneni vermediğiniz zaman çok başınız ağrır. Ayrıca Türkiye'nin en büyük birinci ilinden ikinci iline 2 günde getirirlerken 1300 km'lik bir mesafeye 3 günü çok bulmanız çok saçma.

Ne yapabiliriz? Tahmini teslimat süresi, genel teslimat süresinden daha fazla olur ki 2 gün içinde gelmeyip 3. gün geleceği zaman başları ağrımasın diye. Eğer beklentiyi yüksek tutarsanız bekleneni vermediğiniz zaman çok başınız ağrır. Ayrıca Türkiye'nin en büyük birinci ilinden ikinci iline 2 günde getirirlerken 1300 Km'lik bir mesafeye 3 günü çok bulmanız çok saçma.

Öncelikle ben uzun bulmadım zaten tahmini süre yazıyor abartılacak bir süre bu 5 gün evet pandemi dönemindeyiz ama en fazla 3 günde gelir normalde zaten bu konuyu açmamdaki asıl sebep buydu.

Yeni konular

Geri
Yukarı