Yurtiçi Kargo uygulamasında "Bu kargo bana ait değil" butonuna basmak

aydoğan akkoç

Hectopat
Yer
Lüksemburg
Merhabalar. Huawei'den gelecek kargomun Yurtiçi Kargo mobil uygulamasından takibini yapiyordum. Aşağıda bir düğme vardı, bu gönderi bana ait değil diye, ona bastım ve direkt sildi. Nasıl geri getiririm?

Şimdi bu kargo bana gelir mi? Gönderi kodu yok elimde sadece oradaydı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Huawei'den gelecek kargomun Yurtiçi Kargo mobil uygulamasından takibini yapiyordum. Aşağıda bir düğme vardı, bu gönderi bana ait değil diye, ona bastım ve direkt sildi. Nasıl geri getiririm?

Şimdi bu kargo bana gelir mi? Gönderi kodu yok elimde sadece oradaydı.

Bence size gelir ama en kötü ihtimalle sizinle iletişime geçerler.

Takip numarasını biliyorsanız normal siteden kontrol edin gözüküyor mu diye.
Yarın da erkenden arayın müşteri hizmetlerini. Onlardan başkası bir şey yapamaz.

Huawei'den isteyebilirim takip numarasını mantıklı mı sizce istemem yoksa sabah aramam mı daha iyi olur Yurtiçi Kargo'yu.
Yarın da erkenden arayın müşteri hizmetlerini. Onlardan başkası bir şey yapamaz.

bu arada takip numarasını görüntüleyemiyorum cihazım değişim işlemi oldu ve seri numarası değişmiş onu da bilmiyorum fixsmart kontrol yapamıyorum bana sözde mesaj gelecekmiş kargoya verildiğinde kargo yolda yazıyordu en son baktığımda hala mesaj yok

bu arada takip numarasını görüntüleyemiyorum cihazım değişim işlemi oldu ve seri numarası değişmiş onu da bilmiyorum fixsmart kontrol yapamıyorum bana sözde mesaj gelecekmiş kargoya verildiğinde kargo yolda yazıyordu en son baktığımda hala mesaj yok

Son düzenleme:

Geri
Yukarı