Yusuf kıraç mesajıma cevap verdi

• Konuyu başlatan Dod0
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 955

Dod0

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar, salı günü linkedin üzerinden Yusuf kıraç Bey'e mesaj attım, etrafımda fiber altyapı var ben VDSL kullanıyorum, aşağı yukarı 20 yıldır Türk Telekom kullanıyoruz, en azından binaya kadar fiber istiyorum yardımcı olun diye. Adres ve telefon numaramı istedi. Acaba umutlanmalı mıyım, bir tık heyecanlandım açıkcası. :)

Müdürlükten ararlar ama pek bir şey çıkar mı bilemiyorum, Yusuf Kıraç herkese veriyor cevap, Türkiye'de iken benim sorunum için de ulaştılar ama çözüm olmadı, biz de araya tanıdık sokup hallettirdik.

Hayaller dünyasında yaşamamanızı tavsiye ederim :D

:(
Fotoğrafta ki beyefendi şahsi numarasından beni arayıp mevcut paketimi ve ne talep ettiğimi sordu mesaj olarak gönderin dedi. Ben de whatsapp'tan gönderdim kendisine. Ne olacak merak ediyorum. Büyük ihtimalle bir şey olmayacak gibi :D

Dosya Ekleri

• 98d42c2b-b0db-47da-9cac-0220de935d4f.jpg
    98d42c2b-b0db-47da-9cac-0220de935d4f.jpg
    22 KB · Görüntüleme: 88
Son düzenleme:
H
:(
Fotoğrafta ki beyefendi şahsi numarasından beni arayıp mevcut paketimi ve ne talep ettiğimi sordu mesaj olarak gönderin dedi. Ben de whatsapp'tan gönderdim kendisine. Ne olacak merak ediyorum. Büyük ihtimalle bir şey olmayacak gibi :D
Hocam afederseniz ama durum ne oldu kendisi bana dönüş yaptı. Upload için talepte bulunmuştum altyapı fiber çekilecek. Bilgi verir misiniz

H

Hocam afederseniz ama durum ne oldu kendisi bana dönüş yaptı. Upload için talepte bulunmuştum altyapı fiber çekilecek. Bilgi verir misiniz
Hocam daireye kadar fiber çekildi ama bu konu özelinde gelişip olmadı. Dilekçe verip müdürlükte çalışan biri yardımcı oldu altyapı öyle geldi. Küçük bir ilçede yaşadığım için torpille iş çözüldü kısacası.

Yeni konular

Geri
Yukarı