Yuukrp'nin TLauncher ile ilgili videosunun saçmalığı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bugün sizlerle Yuukrp'nin videosunun saçmalığını anlatacağım.
Dakika dakika söylediği şeylerde bilgim varsa dediklerini çürüteceğim.

1:01
VirusTotal'deki antivirüslerin çoğu doğru düzgün çalışmayan sürekli false-positive veren antivirüsler.

1:23
Virüsler illaki .exe'de tutulmaz. Özellikle bunun gibi bir yazılımda virüs olsaydı öyle açıktaki bir .exe'de hiç tutulmazdı.

1:41
Gösterdiği dosyalardaki virüsler hakkında hiçbir bilgi bulunmuyor. %99 false positive.

1:59
ESET ve adı sanı duyulmamış antivirüsler yine.

2:50
Kendisi de söylemiş zaten ne olduğunu.

3:21
O mantıkla bakılırsa çoğu programı indirmemelisin.

4:37
En çok güldüğüm nokta olabilir. Bir şey demeyeceğim şu fotoğrafları bırakıp DxDiag konusunu bırakacağım.

Eki Görüntüle 1644539

Eki Görüntüle 1644544

5:03

Deiksdiag adlı bir exe :D

Bir kısmı zaten @Mehmet Kerem Gökcek çözmüş.

Şimdi yuukrp sana sesleniyorum. VirusTotal yerine Kaspersky kullanarak yap bakalım aynı işlemleri. Gerçekleri o zaman görürsün. Zaten discordundaki fan kitlen seni buraya yönlendirir.

Zaten şu konuda da Yuukrp kanalı nasıl bir kanal? bir sürü şey ortaya çıktı mesela gerçekleri söyleyen ve kanıt gösteren arkadaşların banlanması.
Bu mevzu ne kadar uzadı arkadaş. Her yerde bunun benzeri konu var. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Virüs olup olmadığını da virüs programı ile öğrenirsin. Bu kadar basit.

Bu mevzu ne kadar uzadı arkadaş. Her yerde bunun benzeri konu var. İsteyen kullanır isteyen kullanmaz. Virüs olup olmadığını da virüs programı ile öğrenirsin. Bu kadar basit.
Yok hocam hile var gizli virüs kimse anlamıyor ama Yuukrp abim çözdü sağolasın artık virüssüz launcherımı indirdim Yuukrp abim sayesinde 😍😍🥰🥰😘😘

Yok hocam hile var gizli virüs kimse anlamıyor ama Yuukrp abim çözdü sağ olasın artık virüssüz Launcher'ımı indirdim Yuukrp abim sayesinde 😍😍🥰🥰😘😘

1674653849528.png

Son SS

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı