Z flip 3 PUBG Mobile'da kasıyor

Baran Çelik1

Decapat
Daha fazla  
Merhaba bir telefoncudan 12.750 TL'ye Samsung Galaxy Z flip 3 aldım. Telefona PUBG Mobile indirince bazı sıkıntılar yaşadım. Öncelikle aldığım telefonda PUBG Mobile grafik ayarlarında Ultra HD seçeneğini seçemiyorum ama telefon hakkında izlediğim videolarda ve oyun testlerinde Ultra HD seçeneği seçiliyordu. Başka bir sorun da şu oyun içindeyken grafikleri akıcı aşırı yapsam bile hiç geçmeyen bir kasma hissiyatı var. Telefonun oyun testlerini izlemiştim ve hiçbir kasma yoktu. Sizce bunlar neden olabilir ve ne yapmalıyım?

Merhaba bir telefoncudan 12.750 TL'ye Samsung Galaxy Z flip 3 aldım. Telefona PUBG Mobile indirince bazı sıkıntılar yaşadım. Öncelikle aldığım telefonda PUBG Mobile grafik ayarlarında Ultra HD seçeneğini seçemiyorum ama telefon hakkında izlediğim videolarda ve oyun testlerinde Ultra HD seçeneği seçiliyordu. Başka bir sorun da şu oyun içindeyken grafikleri akıcı aşırı yapsam bile hiç geçmeyen bir kasma hissiyatı var. Telefonun oyun testlerini izlemiştim ve hiçbir kasma yoktu. Sizce bunlar neden olabilir ve ne yapmalıyım?
Oyunun rezaletliğinden kaynaklanıyor olabilir.

Hocam oyunun optimizasyonu çok kötü.

Oyunun rezaletliğinden kaynaklanıyor olabilir.
Merhaba telefonun işlemcisi snapdragon 888 di galiba ve böyle bir telefonun oyundayken kasmaması gerekli bence. Bu yüzden konu açtım. Telefoncu telefonun yenilendiğini söylüyor. Daha doğrusu telefoncunun elinde aynı model bir cihaz varmış ama sıkıntılıymış herhalde sonra samsung yetkili servisinde cihazı değiştirip sıfır yeni bir cihaz vermişler. Ben de verilen yeni cihazı almışım telefoncunun söylediğine göre. Sizce bu doğru olabilir mi?

Merhaba telefonun işlemcisi Snapdragon 888'di galiba ve böyle bir telefonun oyundayken kasmaması gerekli bence. Bu yüzden konu açtım. Telefoncu telefonun yenilendiğini söylüyor. Daha doğrusu telefoncunun elinde aynı model bir cihaz varmış ama sıkıntılıymış herhalde sonra Samsung yetkili servisinde cihazı değiştirip sıfır yeni bir cihaz vermişler. Ben de verilen yeni cihazı almışım telefoncunun söylediğine göre. Sizce bu doğru olabilir mi?

Olabilir. Daha dün arkadaşın S10e cihazında PUBG oynadım yağ gibi akıyordu. Kendi cihazım ile de denedim herhangi bir sorun yok. ( iPhone 12 )

Her şey dışında. Amaçlarınız arasında oyun oynamak varken Z Flip 3'mü aldınız? O daha çok, taşıma kolaylığı isteyen gündelik kullanıcılar için uygun bir model. Katlanabilir telefonlarda performans ve soğutmanın diğerleri kadar iyi olmaması normal. Oyunu zaten sadece test için oynadıysanız, o zaman zaten sıkıntı çıkmaz merak etmeyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı