Z kua覺n覺n Avrupa sevgisi

selimtti

Centipat
Kat覺l覺m
16 May覺s 2022
繹z羹mler
4
Yer
Beyazsaray
Emin ol ekonomik s覺k覺nt覺n olsa sende ilk f覺rsatta giderdin.
Tok a癟覺n halinden anlar m覺? diye bir s繹z var ya hani.. Bu 羹lke bu durumdayken kimsenin umrunda deil. Millet kendi sefalet i癟inde, 羹lkesini nas覺l d羹羹necek. lkeye y繹n verebilecek kiiler de yine zengin kiiler. Fakirlerin bu 羹lkeye katk覺s覺 olam覺yor 癟羹nk羹. Katk覺s覺 olan yat覺r覺mc覺 da zengindir zaten.

Ryden07

Hectopat
Kat覺l覺m
22 Temmuz 2019
繹z羹mler
1
Aynen Atat羹rk'羹n politikalar覺 zaten k覺l覺癟laroluna uyuyor Atat羹rk bug羹n olsa partisini tan覺yamaz.
Bunu kk ile ne alakasi var o mu yonetiyor 羹lkeyi bazen bo konumak icin konu oluturuyorsun sen sorun yasamadigina gore bizim gibi hayatinda bu tarz sorun yasayanlar gidiyor ve haklilar sana 繹neri boyle bilmiyormu gibi bo konular a癟ma ayrica sen sikayet etmiyorsan malum partiyi savunuyorsun bir menfaatin var demektir.

selimtti

Centipat
Kat覺l覺m
16 May覺s 2022
繹z羹mler
4
Yer
Beyazsaray
Arabam yok, kirada ya覺yorum. 襤ngiltere'ye beklerim kendi g繹zlerinle g繹r羹rs羹n art覺k.
rencisin anla覺lan? Part time ile ev al覺nmaz fakat 3-4 ay di s覺k覺l覺rsa al覺nmayacak paralar deil. Biz 20 y覺ld覺r di s覺k覺yoruz, 3 aya itiraz覺n覺z olmaz herhalde.

Ryden07

Hectopat
Kat覺l覺m
22 Temmuz 2019
繹z羹mler
1

O adamlar覺n vaadinden ka癟 tanesi doru 癟覺kabilir? ocuklara 5 GB internet vaadi var ya se癟im kazanmak i癟in bo vaatler. Ortaokulda okul bakan覺 olmak isteyen bir 癟ocuk vard覺, okula havuz yapt覺raca覺m diyordu kazan覺rsam. Akl覺ma o geldi.
Dikkatini cidden 5gb internet mi 癟ekti bu sorunu sen yasamiyorsun biz yasiyoruz kendi adina konu o zaman alim gucu diyoruz refah diyoruz sen bos konusmaya devam ediyorsun biraz genel kultur calis istersen bir seyden anladigin yok demek ki.

Kanka 繹yle bir sistem niye olsun adamlar 6 kii kurul orlarak karar vereceklermi meclise 繹yle bir ey niye versinler g繹z羹n羹 seveyim.
En azindan bir adamin agzina bakmazlar. Ortak istiare sana da 繹neririm.

405668

Hectopat
Kat覺l覺m
26 Aral覺k 2020
Makaleler
4
繹z羹mler
15
Bu olay覺 iktidar d覺覺nda deerlendiriyorum.

Ben eer benden sonraki nesil huzurla, iyi imkanlarla yaayacaksa 繹m羹r boyu u anki maddi durumumla yaar覺m.

Yeni konular

Yukar覺