Z kuşağının Avrupa sevgisi

Emin ol ekonomik sıkıntın olsa sende ilk fırsatta giderdin.
Tok açın halinden anlar mı? diye bir söz var ya hani.. Bu ülke bu durumdayken kimsenin umrunda değil. Millet kendi sefalet içinde, ülkesini nasıl düşünecek. Ülkeye yön verebilecek kişiler de yine zengin kişiler. Fakirlerin bu ülkeye katkısı olamıyor çünkü. Katkısı olan yatırımcı da zengindir zaten.

Aynen Atatürk'ün politikaları zaten kılıçlaroğluna uyuyor Atatürk bugün olsa partisini tanıyamaz.
Bunu kk ile ne alakasi var o mu yonetiyor ülkeyi bazen boş konuşmak icin konu oluşturuyorsun sen sorun yasamadigina gore bizim gibi hayatinda bu tarz sorun yasayanlar gidiyor ve haklilar sana öneri boyle bilmiyormuş gibi boş konular açma ayrica sen sikayet etmiyorsan malum partiyi savunuyorsun bir menfaatin var demektir.

Arabam yok, kirada yaşıyorum. İngiltere'ye beklerim kendi gözlerinle görürsün artık.
Öğrencisin anlaşılan? Part time ile ev alınmaz fakat 3-4 ay diş sıkılırsa alınmayacak paralar değil. Biz 20 yıldır diş sıkıyoruz, 3 aya itirazınız olmaz herhalde.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

O adamların vaadinden kaç tanesi doğru çıkabilir? Çocuklara 5 GB internet vaadi var ya seçim kazanmak için boş vaatler. Ortaokulda okul başkanı olmak isteyen bir çocuk vardı, okula havuz yaptıracağım diyordu kazanırsam. Aklıma o geldi.
Dikkatini cidden 5gb internet mi çekti bu sorunu sen yasamiyorsun biz yasiyoruz kendi adina konuş o zaman alim gucu diyoruz refah diyoruz sen bos konusmaya devam ediyorsun biraz genel kultur calis istersen bir seyden anladigin yok demek ki.

Kanka öyle bir sistem niye olsun adamlar 6 kişi kurul orlarak karar vereceklermiş meclise öyle bir şey niye versinler gözünü seveyim.
En azindan bir adamin agzina bakmazlar. Ortak istişare sana da öneririm.

Bu olayı iktidar dışında değerlendiriyorum.

Ben eğer benden sonraki nesil huzurla, iyi imkanlarla yaşayacaksa ömür boyu şu anki maddi durumumla yaşarım.

Geri
Yukarı