Z kuşağının sevilmemesi

En çok buna güldüm. Cinsellik anlamında en saygılı kuşak olabilir. Y kuşağını bu konu hakkında gördük.
Bu yaptığım genelleme değil fakat şu an yaşanan taciz, tecavüz, namus davaları yüzünden ölen kadınların katillerinin "Çoğu" X ve Y kuşağından ailelerin baskısıyla gelenek görenek adına oluşturdukları bu cinsel açlık bunlara sebep oluyor diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim. Yanlışsam düzeltin lütfen.

Açık söylemek gerekirse ben kendimi sevmiyorum, Beni de seven yok. Z kuşağıyım. Hayattan bunaldım.

Keşke Virüs olmasa da okullar açık olsa, Sabah 8'de kalkıp okula gitsem. Yine sınıfın salağı olsam. Çok özledim okul zamanlarını.

O Dediği "Yedikleri önlerinde, Yemedikleri arkalarında" cümlesinden sonrasını okumadım. Çünkü onu diyen kişi ciddiye alınacak bir insan değildir.

Hani nerede yediğim önümde, yemediğim arkamda? Ben artık dışarı Kahve içmeye çıkmanın Lüks olduğunu düşünüyorum.

Çok şükür durumum kötü değil. Ama mutlu olmayınca hiç bir şey önemli olmuyor. Milyonlarca paran olsa mutlu değilsen o para bir işe yaramaz.

Ek olarak: Ben gelecek kaygısı çekiyorum. Gelecekte ya istemediğim bir işte çalışırsam? Ya istemediğim bir insan olursam? ben bu soruları kendime sormak zorunda mıyım? Neden benim geleceğim tehlikede?

Amacım kendimi övmek falan değil: Ben diğer yaşıtlarıma göre fazla olgunum. Diğer yaşıtlarım evlerinde Akşama kadar oyun oynuyor(bir çoğu). Ben ise kendimi geliştiriyorum. E Ben neden gelecekte sorun çekmemek için şimdi oyun oynayamıyorum? Neden kendimi geliştiriyorum? Neden bütün gün geleceğim iyi olsun diye uğraşıyorum?

Ben de akşama kadar oyun oynamak isterdim. Ama olmuyor. Gelecek kaygısı yüzünden şuan kendimi geliştirmek mecburiyetindeyim.

Bakın yanlış anlaşılmasın: Ben kendimi geliştirmeyi seviyorum. Ama yeri geldiğinde oyun oynamak istiyorum. Yahu alt tarafı 1 gün akşama kadar oyun oynamak istiyorum. Ama olmuyor. İçim rahat etmiyor. Kafamda başka şeyler varken ne yaparsan yap, Zevk vermiyor.

Diyeceklerim bu kadardı. Umarım bu durum düzelir. Umarım benden sonraki kuşaklar güzel bir hayat yaşar.

Mümkünse o tip insanlarla muhatap olmayın.

İyi günler dilerim.

Bu yaptığım genelleme değil fakat şu an yaşanan taciz, tecavüz, namus davaları yüzünden ölen kadınların katillerinin "Çoğu" X ve Y kuşağından ailelerin baskısıyla gelenek görenek adına oluşturdukları bu cinsel açlık bunlara sebep oluyor diye düşünüyorum. Yanlış düşünüyor olabilirim. Yanlışsam düzeltin lütfen.
Evet o yüzden oluyor. Z kuşağında cinsel açlık Y kuşağına göre kat ve kat az. Biz teknolojinin içinde doğduğumuz için cinsel açlık çekmiyoruz.

Eski nesillerin taptığı şeylere tapmıyoruz.
Eski nesillerdekiler kadar tabu sahibi değiliz.
Gelişmiş ülkelerdeki insanlar gibi yaşamak istiyoruz.
Bizden önceki nesiller sayesinde ülkenin gittikçe kötüye gitmesinin acısını da bizden çıkartıyorlar.

Gerçi malum partiyi sevmememiz bile yetiyor.

Cinsel yönelim ve kimlik fark etmeksizin hepimizin yaşamaya hakkı var. Ülkenin LGBT hakları konusunda ne kadar kötü olduğunun farkındasınızdır umarım.

Ülkedeki cinsel açlığın farkında mısınız?

LGBT'ye saygı duyuyorum ama bazıları her yerde LGBT'yi burnumuza sokunca ve onlara bir şey deyince direk linç girişimine girmeleri hoşuma gitmiyor

Şu an LGBT'yi savunanlar da azımsanamayacak kadar az değil
Bu iyi bir şey onlar adına

Ama çok alakasız yerlerde bile LGBT'yi araya sokuyorlar

Bazı ergenlerde kendi havalı sanıyor isyana kalkışınca.

En çok buna güldüm. Cinsellik anlamında en saygılı kuşak olabilir. Y kuşağını bu konu hakkında gördük.

Gereğinden fazla cinsellik muhabbeti geçiyor.
Bence

Ben hatrısayılır bir miktarda cinselliği dile getirmeye karşı değilim ancak
Abaza gibi davranmaya da gerek yok bence

İnsanlar Twitter'da bambaşka birisi oluyorlar.

Gereğinden fazla cinsellik muhabbeti geçiyor.
Bence

Ben hatrısayılır bir miktarda cinselliği dile getirmeye karşı değilim ancak
Abaza gibi davranmaya da gerek yok bence

İnsanlar Twitter'da bambaşka birisi oluyorlar.
Cinselliğin konuşulmaması tecavüzü doğuruyor maalesef. Y kuşağında olan tecavüz artışının hattı hesabı yok. Cinsel açlık tecavüze sebep doğuruyor.

LGBT'ye saygı duyuyorum ama bazıları her yerde LGBT'yi burnumuza sokunca ve onlara bir şey deyince direk linç girişimine girmeleri hoşuma gitmiyor

Şu an LGBT'yi savunanlar da azımsanamayacak kadar az değil
Bu iyi bir şey onlar adına

Ama çok alakasız yerlerde bile LGBT'yi araya sokuyorlar

Bazı ergenlerde kendi havalı sanıyor isyana kalkışınca.
Sokulmasının sebebi haklarının olmayışı. Onlar da herkes gibi yaşayabilmek istiyorlar.

Tabii bazen garip şeyler de yapıyorlar.

Geri
Yukarı