Z3 Plus Kasaya Samsung 850 Evo 120GB SSD takma

ismettt08 Öncelikle ekran kartını pc exprees portun dan çıkart ve tekrar tak slot'a tam oturduğundan emin ol. başka bir güç molex'i bağlayıp dene bakalım.

oradaki güç pin'i 8 pin değil mi ?

Dosya Ekleri

• 5.jpg
    5.jpg
    952,7 KB · Görüntüleme: 513
Cevap veren herkese tekrardan çok teşekkürler. @Ajusshi Tak çıkar yapınca düzeldi(cumaya gitmenin de etkisinin olduğunu düşünüyorum). Bios ayarlarını yapmaya başlıcam şimdi inş onda da problemim çıkmaz.:ROFL:

Edit: Aslında görüntü hep geliyormuş. Mavi kabloyu(adını bilmiyorum) direk üst tarafa bağlıyınca görüntü gelmiyo. Bende farklılık olsun diye o aparatla birlikte alt tarafa taktım bu şekilde görüntü geliyo. Üst taraftan gelmemesi bi sorunmu yoksa normalde ben mi bilmiyorum. Ayrıc bu aparatı kullanmamla direk üst tarafa takmam arasında bir farklılık olurmu?
aaa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Cümlede ki sorularını tek tek cevaplıyayım öncelikle.
1.
VGA kablosu deniliyor ona şu teknolojide o kadar önemi kalmadı masaüstü PC`ler de
2. O üst taraf anakart üzerin de ki onboard görüntü biri mi Ekran kartı takılı iken Bıos dan ayarlama yapmadan görüntü vermez diye biliyorum.
3. O beyaz aparat bir dönüştürücü DVI - VGA
4.
Üst taraftan gelmemesi bi sorunmu
Hayır bir sıktın çıkartmaz tam bir Bios yarı yaptığın zaman.
5.
Ayrıc bu aparatı kullanmamla direk üst tarafa takmam arasında bir farklılık olurmu?
olmaz zaten aparat dönüştürme görevi görüyor.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı