Z97 PC Mate anakart bozulursa sürekli BIOS'a atar mı?

Gurur00

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler. Anakart bozulursa sürekli BIOS'a atar mı? BIOS'tan normal çıkamıyorum HDD'yı seçip çıkabiliyorum. Açılırken yapılandırma yapılıyor diyor. PC açıkken sürekli ekran kartının fanlarını 3500 RPM'de çalıştırır mi? Temizledim de kasanın içini sert çektim HDD, SSD falan. Bu sıkıntılar %100 anakart mıdır?

Z97 PC Mate MSI.

Hayır hocam. Anakart olmayabilir. Boot Manager hasar görmüş de olabilir. HDD ve SSD kablolarını kontrol edin. BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Bu işlemi, fişten çekip yapın.

Hayır hocam. Anakart olmayabilir. Boot Manager hasar görmüş de olabilir. HDD ve SSD kablolarını kontrol edin. BIOS pilini söküp 10 dakika sonra takıp deneyin. Bu işlemi, fişten çekip yapın.

Boot Manager nedir? Ve fanların birden 3500 RPM de sürekli çalışması neden olur?
Kabloları takıyorum ama Sadi görmüyor biosta gözüküyor masaüstünde gözükmüyor disk yapılandırma da yaptım yine gozukmedi

Boot Manager, UEFI sistemlerde olur. Sistemin açılmasını sağlar. Olmazsa, kurulum USB'si ile deneyin. Format gerekebilir.

Dün gece format attım yine aynı BIOS'tan çıkmıyor ben kendim HDD'yi seçip çıkıyordum bir de ekran kartı fanları neden bu kadar hızlı dönüyor parmak koysam araya kopartıcak.
Boot Manager, UEFI sistemlerde olur. Sistemin açılmasını sağlar. Olmazsa, kurulum USB'si ile deneyin. Format gerekebilir.

Usta 2 gündür sök tak yapmaktan yoruldum BIOS pilini fiş çekik değilken yaptım güç düğmesi kapalıydı ama.

Geri
Yukarı