Za proje oyuncu koltuğu alınır mı?

Yeterli bütçem var hocam Türksit almam yani sadece merak ettim oyuncu koltuğu saçmalığı isminde yüksek miktarlarda satıyorlar sandalyeleri bu onların benzeri daha ucuz
Yani 1000 TL vermeye gerek yok bir koltuğa ben Turksit almayi düşünüyorum. Ucuz şuan ki kullandığım koltuktan kat kat daha iyidir.

Ofis koltukları daha iyi bence onlara bakmanı öneririm hem terletmez deri almanı önermem türksit estetik durmuyor pek nedense rahatlığı da meçhul

Ben kullanmıştım bu fiyat aralığında ki koltukların derileri aşırı berbat oluyor. Kolçaklar tamamen içine göçmüş ve derisi soyulmuştu. O kadar rahatsızdı ki mouse kullanırken kolumu bir türlü kolçak üzerinde rahat ettiremiyordum ve istediğim gibi hareket ettiremiyordum. Fakat bu modelin kolçakları deri değil belki o kadar sıkıntı olmaz. Oturduğun yerin kesin soyulur ve terletir ama o kadar rahatsız eder mi orası tartışılır.

Ben kullanmıştım bu fiyat aralığında ki koltukların derileri aşırı berbat oluyor. Kolçaklar tamamen içine göçmüş ve derisi soyulmuştu. O kadar rahatsızdı ki mouse kullanırken kolumu bir türlü kolçak üzerinde rahat ettiremiyordum ve istediğim gibi hareket ettiremiyordum. Fakat bu modelin kolçakları deri değil belki o kadar sıkıntı olmaz. Oturduğun yerin kesin soyulur ve terletir ama o kadar rahatsız eder mi orası tartışılır.
Kolçak denilen yer neresi ?

Piyasası 1500'den başlıyor gerçekten kullanımı iyi olanların. Ben de denemeden almak istemiyorum. Ama dışı parlak, iskeleti zayıf ve dolgusu kalitesiz bir şey gelme ihtimali yüksek. Nolursa olsun, bir şey piyasasından çok aşağıda satılıyosa, dikkatli olmak gerekir.

Merhaba arkadaşlar üründen ZAOfisten 2 adet sipariş verdik bir tanesi benim diğeri arkadaşıma ürün şuan kargoda gelince fotoğraflarını atarım size şimdilik şu kadarını söyliyeyim ZaOfis Kocatepede Bir Toptancı firması oradaki abimiz esnaf, görüntülü görüşüp koltukları görerek sipariş geçtik haliyle esnaf ve toptancı olduğundan online satış işlerinden pek anlamıyor. Havale sonrasında kargo mantığıyla çalısıyor zira online piyasada şuan ki değeri 1200₺ ciavarı olan bir koltuğu direkt olarak toptancısından bu fiyata almak size biraz abes geliyor lakin aradaki farkı online platformlar ve satıcılar alıyor hesabını varın siz yapın bu arada güncel olarak verdiğim fiyat kargosu dahil 760₺ koltuk başına, bakalım izlemim olumlu yönde sizleride bilgilendirim he bu arada aynı koltuğu 900₺ ye kapıda ödeme imkanı ile letgoda satan başka esnaflar da var bilginiz olsun.

Geri
Yukarı