Za proje oyuncu koltuğu alınır mı?

Merhaba arkadaşlar üründen ZAOfisten 2 adet sipariş verdik bir tanesi benim diğeri arkadaşıma ürün şuan kargoda gelince fotoğraflarını atarım size şimdilik şu kadarını söyliyeyim ZaOfis Kocatepede Bir Toptancı firması oradaki abimiz esnaf, görüntülü görüşüp koltukları görerek sipariş geçtik haliyle esnaf ve toptancı olduğundan online satış işlerinden pek anlamıyor. Havale sonrasında kargo mantığıyla çalısıyor zira online piyasada şuan ki değeri 1200₺ ciavarı olan bir koltuğu direkt olarak toptancısından bu fiyata almak size biraz abes geliyor lakin aradaki farkı online platformlar ve satıcılar alıyor hesabını varın siz yapın bu arada güncel olarak verdiğim fiyat kargosu dahil 760₺ koltuk başına, bakalım izlemim olumlu yönde sizleride bilgilendirim he bu arada aynı koltuğu 900₺ ye kapıda ödeme imkanı ile letgoda satan başka esnaflar da var bilginiz olsun.
Bekliyorum dostum. Pazartesi gelir mi ?

Link atabilir misin rica etsem?

İletişim ve irtibat bilgileri ilanda mevcut bu koltuklar anladığım kadarıyla yerli üretim olduğu için piyasaya yeni yeni giriş yaptığı için fiyatları şu an için uygun. O da sırf üreticileri ve toptancıları tanınsın diye sürüm fiyatından veriyor. Bir zaman sonra fiyatları artar diye tahmin ediyorum. Trendyol'dan alanların yorumları olumlu gelince göreceğiz artık.

İletişim ve irtibat bilgileri ilanda mevcut bu koltuklar anladığım kadarıyla yerli üretim olduğu için piyasaya yeni yeni giriş yaptığı için fiyatları şu an için uygun. O da sırf üreticileri ve toptancıları tanınsın diye sürüm fiyatından veriyor. Bir zaman sonra fiyatları artar diye tahmin ediyorum. Trendyol'dan alanların yorumları olumlu gelince göreceğiz artık.
Hocam 680 TL'ye göre baya iyi geldiğinde tarafsız gerçek neyse söylerseniz sevinirim. 680 TL baya iyi bir fiyat. Alabilirim beğenirseniz. Kumaş kalitesi felan nasıl acaba.

Hocam 680 TL'ye göre bayağı iyi geldiğinde tarafsız gerçek neyse söylerseniz sevinirim. 680 TL bayağı iyi bir fiyat. Alabilirim beğenirseniz. Kumaş kalitesi falan nasıl acaba?

Fiyat 680₺ degil. Kargo dahil 760₺'ye aldım ben. O fiyat güncel değilmiş Şubat ayındaki fiyatmış O, güncellememişler fiyatı. Gidip elden alırsanız 40₺ düşerim dedi. MNG Kargo ile anlaşması varmış. Tuzla/İstanbul a aldım ben. Kalitesini olduğu gibi söyleyeceğimden şüpheniz olmasın.

Merhaba arkadaşlar. Koltuk bu sabah geldi sağ salim elime ulaştı lakin sadece kolacaklar gelmedi, onun için de Ali abimiz var onunla görüşme sağladım, pazartesi günü kargoyla çıkaracağını söyledi. İş yoğunluğundan dolayı siparişleri çok olduğu için unutulmuş olma ihtimalini dile getirdi, ben de sıkıntı etmedim. Malum adamlar toptancı ortalık depo bayağı bir yoğundur. O gün görüntülü görüştüğümüzde de görmüştüm. Neyse o işi halledeceğim evelallah. Şimdi gelim koltuğa ve paketlemeye. Paketleme basit gibi gözükse de kullanılan plastik kaplama malzemesi gayet kalın ve koruyucu özelliği var, resimlerden görürsünüz zaten. Şimdi asıl mevzu koltuk gayet hoş, kibar bir yapıda. Malzeme kalitesi tatmin edici öyle basit döşeme hissiyatı yok, polaro dökme kalıp süngermis yapısı, dikişleri falan bayağı iyi. Rahatlık bakımından da güzel, bel desteği ve boyun yastığı işini görüyor. Ben 1.68 boylarında 97 kilo ağırlığında birisi olarak konforundan memnun kaldım zira şimdilik diyeceklerim bunlar. Güven konusunda tereddütünuz olmasın, Ali abi elinden gelen yardımı sizlere yapacaktır diye umuyorum. Zira eksik parçalar konusunda bayağı bir ilgili de gördüm kendisini. Yine kullandıkça diğer parçalar da geldikçe yorum yaparım.
Gayet şık ve hoş durdu ben memnunum kaldım ☺️ hele bir kolacaklarda gelsin 👍
Diğer koltuğun da kolacaklari eksik gelmiş, Pazartesi kargolanacak bekliyoruz bakalım.

Dosya Ekleri

• IMG_20210417_110031.jpg
    IMG_20210417_110031.jpg
    117,9 KB · Görüntüleme: 68
  • IMG_20210417_110123.jpg
    IMG_20210417_110123.jpg
    182,5 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20210417_110325.jpg
    IMG_20210417_110325.jpg
    205,5 KB · Görüntüleme: 63
  • IMG_20210417_112535.jpg
    IMG_20210417_112535.jpg
    77 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20210417_112542.jpg
    IMG_20210417_112542.jpg
    162,2 KB · Görüntüleme: 65
  • IMG_20210417_112545.jpg
    IMG_20210417_112545.jpg
    160,2 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG_20210417_123126.jpg
    IMG_20210417_123126.jpg
    316,4 KB · Görüntüleme: 61
  • IMG_20210417_123144.jpg
    IMG_20210417_123144.jpg
    309,8 KB · Görüntüleme: 60
  • IMG_20210417_135146.jpg
    IMG_20210417_135146.jpg
    107 KB · Görüntüleme: 56
Almanızı önermiyorum daha konuşmayı bilmiyorlar kargo yok kendi aracımızla getiriyoruz diyorlar Trendyol'dan 1950 TL üzerinden satarım gibisinden konuşuyorlar bir de 😂 nasıl güven sağlayacaksınız diyorum sağlamız biz diyor sahibinden üzerinden GET ile satın diyorum komisyona kesilen ücreti fiyata eklersiniz dedim saçmalamaya başladı kim ben mi satacağım GET nedir falan dedi koltuğun nasıl olduğu belli değil zaten kırılır mı kalitesiz mi belli değil fiyat piyasadakilere göre ucuz diye bir de güvensizlikle uğraşmayın sorumluyla konuşurken adeta yoruldum

Öncelikle merhaba, ben za projenin sahibiyim ve bizden koltuk alın veya almayın bu önemli değil ama böyle bir ortamda bizi ve şahsımı renci edici konuşamazsınız bu bir. Şirketimi bu şekilde karayalamazsiniz ve yapılan yorumları okuduğumda hiç de güzel kelimeler olmadığını gördüm biz dolanlarici degiliz bu yorumları yapanlar bizden koltuk mu aldılar bize odememi yaptılar da bu tarz yazışmaları ve yorumları yapmışlar? Arkadaşlar bu yorumları siz mi siliyorsunuz yoksa biz savcılık yolu ile mi size ulaşalım ayip degil mi?

Merhaba arkadaşlar Facebook market kısmında gezerken aşağıdaki resimdeki oyuncu koltuğu gözüme takıldı. Ayrıca hoşuma da gitti. Sizce 680 TL bu koltuk alınır mı?

Eki Görüntüle 910121

Eki Görüntüle 910122

Kral bu mesajları niye yazıyorsun buralarda sana aynısını birisi yapsa hoşuna gider mi ayip degil mi? Beni taniyor musun yok, bize herhangi bir para gonderdin mi yok, neden hakkımızda bos bos olmayan bir şey için yaziyorsun? Bizi aradığında biz sana yardımcı olmadık mı yani sizin kafanız doğrultusunda mi calisacağız? Bu mesajları kaldırıyorsun ayıptır 3 5 tane kendini bilmez sana eşlik ediyor öyle mi dolandiriciya para gonderirsiniz sizi dolandirir hiçbir şey yazmazsiniz. Bu mu sizin insanlığınız? Bu yazıları kaldırıyorsun kardes yoksa hakkında bilişim suclar amirliğine savcılık tarafından dava açılacak.

Büyük ihtimal parayı attıktan sonra za Xd diye mesaj yollayacak gibi geliyor bana :D

Ben bu firmanın sahibiyim ayip degil mi? Sen kac yaşındasın yahu 10 yaşındaki çocuk senin gibi konuşmaz emin ol. Bizi taniyor musun yok, bizden koltuk aldin mi yok, bize herhangi bir ödeme gonderdin mi yok, bizi hiç aradin mi yok, yahu neden böyle bir yorumu yapiyorsun eline ne geçecek neden bizi karaliyorsun? Dolandirici hakkında hiçbir şey yapamazsınız gelirsiniz temiz insanlar hakkında buralarda bos bos yazarsiniz bu mu senin insanlığın?

Almanızı önermiyorum daha konuşmayı bilmiyorlar kargo yok kendi aracımızla getiriyoruz diyorlar Trendyol'dan 1950 TL üzerinden satarım gibisinden konuşuyorlar bir de 😂 nasıl güven sağlayacaksınız diyorum sağlamız biz diyor sahibinden üzerinden GET ile satın diyorum komisyona kesilen ücreti fiyata eklersiniz dedim saçmalamaya başladı kim ben mi satacağım GET nedir falan dedi koltuğun nasıl olduğu belli değil zaten kırılır mı kalitesiz mi belli değil fiyat piyasadakilere göre ucuz diye bir de güvensizlikle uğraşmayın sorumluyla konuşurken adeta yoruldum

Benimle konuşurken yoruldun öyle mi? Ben senle boyle konuştum sen önce koltugu alacak paran yok sana tlf laf anlatmışimdir. Hani derler ya kedi uzanamadığı şeye mindar der sen bu isde ne söyleyelim Allah ıslah etsin. Seni hatırlıyorum beni ara cozelim senin GET odemeni.

Öncelikle merhaba, ben za projenin sahibiyim ve bizden koltuk alın veya almayın bu önemli değil ama böyle bir ortamda bizi ve şahsımı renci edici konuşamazsınız bu bir. Şirketimi bu şekilde karayalamazsiniz ve yapılan yorumları okuduğumda hiç de güzel kelimeler olmadığını gördüm biz dolanlarici degiliz bu yorumları yapanlar bizden koltuk mu aldılar bize odememi yaptılar da bu tarz yazışmaları ve yorumları yapmışlar? Arkadaşlar bu yorumları siz mi siliyorsunuz yoksa biz savcılık yolu ile mi size ulaşalım ayip degil mi?

Kral bu mesajları niye yazıyorsun buralarda sana aynısını birisi yapsa hoşuna gider mi ayip degil mi? Beni taniyor musun yok, bize herhangi bir para gonderdin mi yok, neden hakkımızda bos bos olmayan bir şey için yaziyorsun? Bizi aradığında biz sana yardımcı olmadık mı yani sizin kafanız doğrultusunda mi calisacağız? Bu mesajları kaldırıyorsun ayıptır 3 5 tane kendini bilmez sana eşlik ediyor öyle mi dolandiriciya para gonderirsiniz sizi dolandirir hiçbir şey yazmazsiniz. Bu mu sizin insanlığınız? Bu yazıları kaldırıyorsun kardes yoksa hakkında bilişim suclar amirliğine savcılık tarafından dava açılacak.

Ben bu firmanın sahibiyim ayip degil mi? Sen kac yaşındasın yahu 10 yaşındaki çocuk senin gibi konuşmaz emin ol. Bizi taniyor musun yok, bizden koltuk aldin mi yok, bize herhangi bir ödeme gonderdin mi yok, bizi hiç aradin mi yok, yahu neden böyle bir yorumu yapiyorsun eline ne geçecek neden bizi karaliyorsun? Dolandirici hakkında hiçbir şey yapamazsınız gelirsiniz temiz insanlar hakkında buralarda bos bos yazarsiniz bu mu senin insanlığın?

Benimle konuşurken yoruldun öyle mi? Ben senle boyle konuştum sen önce koltugu alacak paran yok sana tlf laf anlatmışimdir. Hani derler ya kedi uzanamadığı şeye mindar der sen bu isde ne söyleyelim Allah ıslah etsin. Seni hatırlıyorum beni ara cozelim senin GET odemeni.
Öncelikle bu tarz forum siteleri insanların toplandığı bilgi ve fikir alışverişinde bulunduğu bir yerdir. Açmış olduğum konu ve yazdıklarım açık ve nettir. Ben sadece daha önce bu koltuğu alan varsa tecrübelerini bize aktarmasını istediğim için bu konu açıldı. Burada ben kimseye dolandırıcı vb ithamlarda bulunmadım. Bu arada benimle Emir verir gibi konuşmak seni bir yere vardırmayacaktır. Yasal haklarını arayabilirsin. Forumda bulunan üyelerin konu silme gibi bir yetkisi bulunmamaktadır. Bu durumdan çok rahatsızsanız site yönetimi ile iletişime geçebilirsiniz.

Dava açmakla tehtid ediyorsunuz sizin yaptığınız da suç ozaman.

Satıcı ile görüştüm. Sadece havale ve sonra kargo şeklinde çalışıyor. Bende N11 GittiGidiyor Trendyol Hepsiburada gibi sitelerde mağzası olup olmadığını sordum. Onlarla çalışmadığını belirtti sonuçta sadece Facebook gördüm parayı yollasam ne gelir belli olmaz belki de sorun olmaz ama %50 %50 oran var riske girmeye değmez bence.
Ne zaman görüştünüz firmamızla buyurun arayın imkanınız varsa gelin alın ama buralar da karalama kampanyası yapmayın

Yeni konular

Geri
Yukarı