Za proje oyuncu koltuğu alınır mı?

@Za proje firmasından bizi tehdit etmesi yerine kurumsal vizyonu olan firmalar gibi sorunumuzu veya aklımızda soru işaretlerini gidermesini beklerdik. Fakat firma tam tersi şekilde müşteri memnuniyeti yerine yapıcı değil yıkıcı konuşmalar yapıyor. Ayrıca @STonya61 ve @etooo67 adlı kullanıcılar ya @Za proje adlı kişiye ait hesaplar ya da bağlantılı olduğu kişiler çünkü konuyu manipüle etmek amaçlı yeni açılmış ve ekteki resimlerde görüldüğü gibi hesaplar açılır açılmaz sadece bu konuya koşmuşlar. Eğer bir firma bu tarz oyunlar peşindeyse bu bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir. @Za proje firması bilinen milyonlarca mağazası olan güvenilir birçok e-ticaret sitesini güvensiz olduğunu belirtiyor. Firma sadece kendisinin akıllı olduğunu onun dışında kalanların akılsız olduğunu iddia ediyor. Aklımızla dalga geçmeyin. Burada boşuna farklı farklı hesaplar açıp rüzgar yapma varsa bir derdin git yasal haklarını ara buradan bu konuyu okuyan veya ileride bu konuyu okuyacak arkadaşlara tavsiyem bu ve bunun gibi satıcılardan uzak durun, koltukları ifşa oldu zaten. Firma adını za değil de xd olarak değiştirip farklı bir isimle satış yapabilir. Firma isimleri farklı olabilir. Ürünler belli zaten ona göre tedbirinizi alın haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

tonya.JPG

eto.JPG

@Za proje firmasından bizi tehdit etmesi yerine kurumsal vizyonu olan firmalar gibi sorunumuzu veya aklımızda soru işaretlerini gidermesini beklerdik. Fakat firma tam tersi şekilde müşteri memnuniyeti yerine yapıcı değil yıkıcı konuşmalar yapıyor. Ayrıca @STonya61 ve @etooo67 adlı kullanıcılar ya @Za proje adlı kişiye ait hesaplar ya da bağlantılı olduğu kişiler çünkü konuyu manipüle etmek amaçlı yeni açılmış ve ekteki resimlerde görüldüğü gibi hesaplar açılır açılmaz sadece bu konuya koşmuşlar. Eğer bir firma bu tarz oyunlar peşindeyse bu bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir. @Za proje firması bilinen milyonlarca mağazası olan güvenilir birçok e-ticaret sitesini güvensiz olduğunu belirtiyor. Firma sadece kendisinin akıllı olduğunu onun dışında kalanların akılsız olduğunu iddia ediyor. Aklımızla dalga geçmeyin. Burada boşuna farklı farklı hesaplar açıp rüzgar yapma varsa bir derdin git yasal haklarını ara buradan bu konuyu okuyan veya ileride bu konuyu okuyacak arkadaşlara tavsiyem bu ve bunun gibi satıcılardan uzak durun, koltukları ifşa oldu zaten. Firma adını za değil de xd olarak değiştirip farklı bir isimle satış yapabilir. Firma isimleri farklı olabilir. Ürünler belli zaten ona göre tedbirinizi alın haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

Eki Görüntüle 982458
Eki Görüntüle 982457
Güzel tespit. Bir de almış gibi gösteriyor bir de tehtid ediyor dava açıcam diye ? Moderatörler şunlara bir şey yapamıyor mu ?

Bir de beni kandırmaya çalışıyor almış gibi. Adam 1 tane sipariş verdim diyor 2 tane atmış biri mavi biri kırmzı. :D 400 TL daha verir adam akıllı bir şey alırım.
Boş ver kardeşim muhatap olmana bile lüzum yok git bilindik markalardan al geç güvenilir e-ticaret sitelerinden garantisi faturası her şeyi var tertemiz beğenmezsen iade et kafan rahat.

Eğer kendinize bu kadar güveniyorsanız firma olarak ürünlerinizi markalaştırın isim haklarını alın bir web sitesi sabit ulaşabileceğimiz bir telefon ve adres güvenilir e-ticaret sitelerinde en az birinde bir mağaza açın diğer türlü bu tantana bitmez insanlar ürün alırken fiyat/performans bakıyor. Satın aldıktan sonra garanti arıyor. Sözde garanti değil söz uçar yazı kalır. Bugün bilinen markalardan nasıl ürün alıyorsak garanti belgeli faturalı her şeyi mevcut bir şekilde sizinde bu şekilde şeffaf olmanız gerekiyor. Burada şöyle yaparım böyle yaparım demekle bir yere varamazsınız. Sonuçta insanlar bir emekle para kazanıp bu ürünleri alıyor siz o satıyordu başkası sattı yana yattı çamura battı ile ilerleyemezsiniz.

@Za proje firmasından bizi tehdit etmesi yerine kurumsal vizyonu olan firmalar gibi sorunumuzu veya aklımızda soru işaretlerini gidermesini beklerdik. Fakat firma tam tersi şekilde müşteri memnuniyeti yerine yapıcı değil yıkıcı konuşmalar yapıyor. Ayrıca @STonya61 ve @etooo67 adlı kullanıcılar ya @Za proje adlı kişiye ait hesaplar ya da bağlantılı olduğu kişiler çünkü konuyu manipüle etmek amaçlı yeni açılmış ve ekteki resimlerde görüldüğü gibi hesaplar açılır açılmaz sadece bu konuya koşmuşlar. Eğer bir firma bu tarz oyunlar peşindeyse bu bizim doğru yolda olduğumuzu gösterir. @Za proje firması bilinen milyonlarca mağazası olan güvenilir birçok e-ticaret sitesini güvensiz olduğunu belirtiyor. Firma sadece kendisinin akıllı olduğunu onun dışında kalanların akılsız olduğunu iddia ediyor. Aklımızla dalga geçmeyin. Burada boşuna farklı farklı hesaplar açıp rüzgar yapma varsa bir derdin git yasal haklarını ara buradan bu konuyu okuyan veya ileride bu konuyu okuyacak arkadaşlara tavsiyem bu ve bunun gibi satıcılardan uzak durun koltukları ifşa oldu zaten firma adını za değil de xd olarak değiştirip farklı bir isimle satış yapabilir. Firma isimleri farklı olabilir. Ürünler belli zaten ona göre tedbirinizi alın haksızlık karşısında susan dilsiz şeytandır.

Eki Görüntüle 982458
Eki Görüntüle 982457

Konu ile alakalı boş yapıyorsun, sırf kimse yorum yazmamış diye siteye üye oldum benim zaofisi tanımam bu koltuğu alma vesilesiyle oldu şahsıma da karalama yapıyorsun bu hiç hoş değil bilip bilmeden nefsi müdafa yapma beni bu şekilde etiketlemekten vazgeç sırf surada görüşlerimi belirtmek için ve alacak olan kişilere yardımcı olur maksadıyla yazdığım yorumları zaofis yanlısı ya da çalıkşanı olarak değerlendirmen çok ayıp bana bu attığın iftiradan dolayı hakkımı helal etmiyorum bunu da bilesin
Şu an Sana Cevap Yazarken Çektim Bu Fotoyu Ben Bir Müşteriyim He Bu Arada Bana Gelen Koltuğun Takip Numarası Aç Bak MNG Kargo Sayfasından Kardeşim 475147072761
Bir de beni kandırmaya çalışıyor almış gibi. Adam 1 tane sipariş verdim diyor 2 tane atmış biri mavi biri kırmzı. :D 400 TL daha verir adam akıllı bir şey alırım.
Senin okumanda görmende problem mi var kardeşim ben ne zaman 1 tane aldım dedim iyi oku iyi bak bana yalancı diyenler yalancı asil
Aynı mahallede 2 arkadaşız 2 adet koltuk aldık haliyle biri onun evine biri benim evime yollandı ben kendi aldığımı detaylı oalrak resimleriyle attım onunkini ise kurduktan sonra sadece kırmızı nasıl gözüküyor diye fikir olsun diye attım yalan dolan iş yapacak insan değiliz evelallah sadece fazladan para vermeyin kaliteyi ucuza yaşayın diye iyilik maksadıyla yazdım ama nafile size yüksek fiyata komisyonlu ürünler lazım karar sizin ona lafım yok ama bana atılan iftiralara karşılıksız kalalamam Hakkımı Helal Etmiyorum bilesiniz. Umarım bir gün aynı durum sizin başınızada gelir o zaman ne demek istediğimi iyi anlarsınız.
Fiyat 680₺ degil. Kargo dahil 760₺'ye aldım ben. O fiyat güncel değilmiş Şubat ayındaki fiyatmış O, güncellememişler fiyatı. Gidip elden alırsanız 40₺ düşerim dedi. MNG Kargo ile anlaşması varmış. Tuzla/İstanbul a aldım ben. Kalitesini olduğu gibi söyleyeceğimden şüpheniz olmasın.

Merhaba arkadaşlar. Koltuk bu sabah geldi sağ salim elime ulaştı lakin sadece kolacaklar gelmedi, onun için de Ali abimiz var onunla görüşme sağladım, pazartesi günü kargoyla çıkaracağını söyledi. İş yoğunluğundan dolayı siparişleri çok olduğu için unutulmuş olma ihtimalini dile getirdi, ben de sıkıntı etmedim. Malum adamlar toptancı ortalık depo bayağı bir yoğundur. O gün görüntülü görüştüğümüzde de görmüştüm. Neyse o işi halledeceğim evelallah. Şimdi gelim koltuğa ve paketlemeye. Paketleme basit gibi gözükse de kullanılan plastik kaplama malzemesi gayet kalın ve koruyucu özelliği var, resimlerden görürsünüz zaten. Şimdi asıl mevzu koltuk gayet hoş, kibar bir yapıda. Malzeme kalitesi tatmin edici öyle basit döşeme hissiyatı yok, polaro dökme kalıp süngermis yapısı, dikişleri falan bayağı iyi. Rahatlık bakımından da güzel, bel desteği ve boyun yastığı işini görüyor. Ben 1.68 boylarında 97 kilo ağırlığında birisi olarak konforundan memnun kaldım zira şimdilik diyeceklerim bunlar. Güven konusunda tereddütünuz olmasın, Ali abi elinden gelen yardımı sizlere yapacaktır diye umuyorum. Zira eksik parçalar konusunda bayağı bir ilgili de gördüm kendisini. Yine kullandıkça diğer parçalar da geldikçe yorum yaparım.
Gayet şık ve hoş durdu ben memnunum kaldım ☺️ hele bir kolacaklarda gelsin 👍
Diğer koltuğun da kolacaklari eksik gelmiş, Pazartesi kargolanacak bekliyoruz bakalım.
Zira konuda belirttim adamlar kolçakları yollamayı yoğunluktan unutmuşlar bugün kargoya verdiler sırf yalan dolan peşinde olsam yada zaofis yanlısı olsam ne diye kolçaklar eksik, gelcek vs diye yazayım direkt oalrak koltuğu kurar atardım resimlerini ben harfiyen size alışveriş sürecimi ve yaşadıklarımı hepsini naklen yazdım buradan. Ama sizde olayı idrak edecek mantık ne yazık ki yok siz çünki direkt olarak olumlu yorum yapan kişilere şuçlu gözüyle bakıyorsunuz. En son paylaştığım resimde bile kolçak yok dikkatinizi çekerim.
Hatta aşağı ekliyorum WhatsApp dan bana Kolcaklari kargoya veriyorum diye attığı resim.
Fiyat 680₺ degil. Kargo dahil 760₺'ye aldım ben. O fiyat güncel değilmiş Şubat ayındaki fiyatmış O, güncellememişler fiyatı. Gidip elden alırsanız 40₺ düşerim dedi. MNG Kargo ile anlaşması varmış. Tuzla/İstanbul a aldım ben. Kalitesini olduğu gibi söyleyeceğimden şüpheniz olmasın.

Merhaba arkadaşlar. Koltuk bu sabah geldi sağ salim elime ulaştı lakin sadece kolacaklar gelmedi, onun için de Ali abimiz var onunla görüşme sağladım, pazartesi günü kargoyla çıkaracağını söyledi. İş yoğunluğundan dolayı siparişleri çok olduğu için unutulmuş olma ihtimalini dile getirdi, ben de sıkıntı etmedim. Malum adamlar toptancı ortalık depo bayağı bir yoğundur. O gün görüntülü görüştüğümüzde de görmüştüm. Neyse o işi halledeceğim evelallah. Şimdi gelim koltuğa ve paketlemeye. Paketleme basit gibi gözükse de kullanılan plastik kaplama malzemesi gayet kalın ve koruyucu özelliği var, resimlerden görürsünüz zaten. Şimdi asıl mevzu koltuk gayet hoş, kibar bir yapıda. Malzeme kalitesi tatmin edici öyle basit döşeme hissiyatı yok, polaro dökme kalıp süngermis yapısı, dikişleri falan bayağı iyi. Rahatlık bakımından da güzel, bel desteği ve boyun yastığı işini görüyor. Ben 1.68 boylarında 97 kilo ağırlığında birisi olarak konforundan memnun kaldım zira şimdilik diyeceklerim bunlar. Güven konusunda tereddütünuz olmasın, Ali abi elinden gelen yardımı sizlere yapacaktır diye umuyorum. Zira eksik parçalar konusunda bayağı bir ilgili de gördüm kendisini. Yine kullandıkça diğer parçalar da geldikçe yorum yaparım.
Gayet şık ve hoş durdu ben memnunum kaldım ☺️ hele bir kolacaklarda gelsin 👍
Diğer koltuğun da kolacaklari eksik gelmiş, Pazartesi kargolanacak bekliyoruz bakalım.
Gün itibariyle kolcaklarda geldi, onlarıda az önce monte ettim, resimlerini de ekliyorum. Umarım bir daha şahsıma karşı iftira atılmaz bu konu ile alakalı. Koltuk ile alakalı genel görüşüm; Hissiyatı iyi deri kumaşı kaliteli öyle cart diye yirtilacaga benzemiyor. 180 derece yatma özelliği iyi lakin siz yinede tam yatma modunda kullanmayın, zira tekerlekli ayakları plastik olduğundan dolayı esneme yapiyor. En azından bende öyle 98 Kilo birisi olarak. Kilosu daha az olan kişilerde çok bir esneme yapacağını sanmam. Sonra kendinizi yerde bulmayin, kolcaklarda yukarı aşağı olacak şekilde 3 kademe ve ileri geri sola sağa ortaya olacak şekilde ayarlanır cinsten. Kollarınızı koyduğumuz yer yumuşak plastikten imal edilmiş sert değil o bakımdan kolunuzu rahatsız etmeyecektir. Bel ve boyun yastıkları da gayet iyi işinizi haliyle görüyor. Kısacası fiyatının hakkını veriyor. Ürünle alakalı olarak merak ettikleriniz olursa şayet yardımcı olmaya çalışırım yazarsanız
.

Dosya Ekleri

• IMG_20210419_235411.jpg
    IMG_20210419_235411.jpg
    212,5 KB · Görüntüleme: 61
  • Adsız.jpg
    Adsız.jpg
    85,4 KB · Görüntüleme: 58
  • IMG-20210419-WA0014.jpg
    IMG-20210419-WA0014.jpg
    68,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20210421_163850.jpg
    IMG_20210421_163850.jpg
    123,1 KB · Görüntüleme: 34
  • IMG_20210421_161038.jpg
    IMG_20210421_161038.jpg
    307 KB · Görüntüleme: 26
  • IMG_20210421_164928.jpg
    IMG_20210421_164928.jpg
    365,5 KB · Görüntüleme: 41
  • IMG_20210421_164800.jpg
    IMG_20210421_164800.jpg
    273,3 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Boş ver kardeşim muhatap olmana bile lüzum yok git bilindik markalardan al geç güvenilir e-ticaret sitelerinden garantisi faturası her şeyi var tertemiz beğenmezsen iade et kafan rahat.

Kesinlikle xrancer boss black aldım ben gerçekten çok kaliteli, estetik, rahat ve fiyatı piyasadaki koltuklara göre uygun 890₺ şu an.
@Za proje yorumlara açık bir firma olmalısınız.

Son düzenleme:
Fotoğraf atma şansın var mi?

Sandalye fotoğrafta göründüğünden daha güzel fotoğraf boyutu büyük oldugu için sıkıştırma yaparak yüklendi deri ve kumaş olarak üretilmiş terletmiyor 150 TL vererek yastıkların ikisine isim yazdırabiliyorsunuz isterseniz ücretsiz metal ayak rengi de seçebiliyorsunuz ve boyunuz uzunsa boss modelinden secmenizi öneririm baya büyük bir sandalye farklı renkleri de mevcut benim bel yastığı yazı olmadan gönderildi yeni ürettiklerinde xrancer yazıyor 180 derece yatıyor kolçak tipi 3D ve 1 günde teslim edildi

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37.jpeg
    67,6 KB · Görüntüleme: 61
  • WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37 (2).jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37 (2).jpeg
    65,9 KB · Görüntüleme: 56
  • WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37 (1).jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-21 at 23.41.37 (1).jpeg
    58,2 KB · Görüntüleme: 56
  • WhatsApp Image 2021-04-22 at 00.28.53.jpeg
    WhatsApp Image 2021-04-22 at 00.28.53.jpeg