Zafer Partisinin sığınmacı reklamı

Coderman128

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğalgazcı Abdurrahman (Uzun)-Nagihan Alçı (İ ile yazılmış)- ve Ahmet Hamo için bilet kesmişler. Komik değildi ama hafiften güldürdü. Alt limit yokmuş.🤣🤣🤣 Gördüğüm en absürt ama yaratıcı seçim kampanyası.

Gerçekten hepsinin gideceğine inanan var mı? En az milyon yine kalır, lakin Zafer partisini tebrik ediyorum bu mülteci konusunda net olan tek taraf.
Bu tarikatlar ve politikacılar varken nereye gidecekler birader? Seçim yaklaştıkça vaat veriyorlar her sene olduğu gibi.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Doğalgazcı abdurrahman (uzun)-nagihan alçı (i ile yazılmış)- ve Ahmet hamo için bilet kesmişler. Komik değildi ama hafiften güldürdü. Alt limit yokmuş.🤣🤣🤣 gördüğüm en absürt ama yaratıcı seçim kampanyası.

Sığınmacı politikası yanında birde ekonomi politikalarını geliştirseler 2028 seçimlerinde iktidar bile olabilirler(tabii mülteci sayısı Türk sayısını geçmez ise)

Ben de anlamadım.

Keşke doğrusu o olsaydı.
Apo ve Nagihan'ın reklamını yapmışlar. Cidden ben bu partiyi çözemedim. Parti içinden kimse bu reklama karşı çıkmadı mı ya? Reklamları, sloganları falan aşırı cringe. Adam mülteciden başka bir şey konuşmuyor; Parti'nin sloganını "Bilim, Birlik, Barış" yapmış. Şu ülkede parti tutulmaz ya.

Yeni konular

Geri
Yukarı