Zalman cnps12x mi Corsair Hydro H110 mu?

ynsab123

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorum başlıkta sorduğum gibi. Cooler Master Haf kasa kullanıyorum şu 750W güç kaynaklı olan. Amd 8 çekirdekli işlemcim var 3.6 ghz olan. Fan sesi inanılmaz rahatsız ediyor. Stok fan kullanmıyorum Xmateg'in bir soğutucusunu kullanıyorum hava soğutmalı. Bu konu hakkında kimse soru sormamış yada ben bulamadım galiba. Konuyu bu yüzden açtım. Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hangisini almalıyım dersen Zalmanın hava soğutmasını öneririm sana, H110 ses bakımından da daha dezavantajlı. Yinede standart kullanımda ikisi de sessiz çalışacaktır.

Sessizlik için 400TL para vermenizi doğru bulmuyorum, kasanızda bulunan HDD bile bir miktar ses çıkartacaktır.

150 liraya alcağınız Hyper 212X hava soğutma sistemi her işinizi görür açıkçası.
Sessizlik konusunda da emin ol Zalmandan sayılmaz.

Etiketlememişsiniz de o yüzden :)
Performans istiyorsanız Hydro 100i modeline yönelmeniz gerekir. Performans konusunda ihtiyacınız olduğundan çok çok fazlasını sunacaktır ancak maaliyetini de göz önünde bulundurun.

Bu yüzden Hyper 212x gibi bütçe dostu, fiyat-performans ürünleri öneriyorum.

HAF912 kasaya o radyatörü sokamazsın :) Kocaman bir radyatör ve 3 fana sahip olduğu için düşük devirde güzel güzel çalışan bir soğutucu. Sessizlik konusunda gayet iyi.
Ancak yeterli alanı olanlar için.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı