Zalman N5 MF vs Aerocool Aero One Duo

BykP

Hectopat
@BerkayZ87 hocama iki kasa hakkında da inceleme yazılarınız olduğunu gördüm. Sizi etiketleme sebebim yazılarınızdan dolayı fikrinizi almak. Herkese sorum arada 20 TL gibi bir farka Aerocool Aero One Duo kasayı aldım. Mantıklı olan bu mu emin olamadım. Siparişim ilerlemeden sormak istedim ona göre kolayca iptal ederim. Aldığım fiyat kargo dahil 520TL. Zalman kasanın güncel fiyatı 500TL.

Not: Teknobiyotik'te indirim var ancak internete yazınca çıkmadı. Teknobiyotik'in sitesine girip arama kısmına yazınca çıkıyor indirimler ya da ben göremedim.

Bütçeniz varsa 80 TL ekleyip Dark Maxima V12 alabilirsiniz.

One Frost modelini bizzat kendim kullandım, çok memnundum ancak 520 TL biraz fazla. Ben 360 TL'ye almıştım zamanında. Hava akışı çok güzel ancak malzeme kalitesi bir tık kötü. 600 TL'lik Maxima V12'nin bu kasaya göre artıları daha fazla. Daha geniş iç hacim, daha iyi malzeme kalitesi gibi.

N5 MF kötü.

Bütçeniz varsa 80 TL ekleyip Dark Maxima V12 alabilirsiniz.

One Frost modelini bizzat kendim kullandım, çok memnundum ancak 520 TL biraz fazla. Ben 360 TL'ye almıştım zamanında. Hava akışı çok güzel ancak malzeme kalitesi bir tık kötü. 600 TL'lik Maxima V12'nin bu kasaya göre artıları daha fazla. Daha geniş iç hacim, daha iyi malzeme kalitesi gibi.

N5 MF kötü.

Dark Maxima'nın dış görünüşü pek hoşuma gitmiyor. Eğer arada gerçekten değecek bir fark varsa iptal edip Dark alayım. Ancak malzeme kalitesi ve hava akışı konusunda çok fark yoksa Aerocool kasa daha çok hoşuma gidiyor dış görünüş bakımından.

Dark Maxima'nın dış görünüşü pek hoşuma gitmiyor. Eğer arada gerçekten değecek bir fark varsa iptal edip Dark alayım. Ancak malzeme kalitesi ve hava akışı konusunda çok fark yoksa Aerocool kasa daha çok hoşuma gidiyor dış görünüş bakımından.
Ekran kartın çok uzun değilse pek sorun olmayacaktır o halde.

Yeni konular

Geri
Yukarı