Zalman N5MF için fan önerisi

yesososo

Hectopat
Makaleler
3
10400 işlemcim bugün 85 derecelere çıktı. 200-300 liralık bir soğutucu kaç derece düşürebilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
15-20 dereceye kadar düşüş olabilir. i5-10400 işlemcinin stok soğutucuyla bile bu kadar yüksek derecelere çıkması pek mümkün değil. Termal macun uygulamasını yanlış yapmış olabilir veya fanı oturmamış olabilirsiniz.

Fan önerisi:

Beraberinde iyi kalitede macunla geliyor. Ekstra macun almanıza gerek yok.

Sizin işlemciniz için attığım soğutucudan fazlası israf olacaktır. Ekstra macun almanıza hiç gerek yok. Beraberinde gelen macun iyi kalitede. 300TL'den fazla harcama yapmayın. İleride "K" ibareli bir işlemi takabilirim veya AMD'ye geçebilirim derseniz Sinerji'de 550TL'ye Fuma 2 satılmakta onu da alabilirsiniz. Dediğim şekilde işlemci değişikliği düşünmüyorsanız israf olur sadece. :)

Sizin işlemciniz için attığım soğutucudan fazlası israf olacaktır. Ekstra macun almanıza hiç gerek yok. Beraberinde gelen macun iyi kalitede. 300TL'den fazla harcama yapmayın. İleride "K" ibareli bir işlemi takabilirim veya AMD'ye geçebilirim derseniz Sinerji'de 550TL'ye Fuma 2 satılmakta onu da alabilirsiniz. Dediğim şekilde işlemci değişikliği düşünmüyorsanız israf olur sadece. :)
Kasamın boyutundan dolayı Snowman T6 Ultra seçtim sizce yanlış bir tercih miydi? :(

Kötü bir tercih değil. Ben olsam 224-XT'yi seçerdim tabi. Aradaki 100TL farkı göz ardı edip etmemek size kalmış. Sizin işlemciniz için her ikisi de yeterlidir.
Uğraşınız ve mesajlarınız için teşekkür ederim.
@BerkayZ87 Zalman N5MF ve 10400 için hatalı bir tercih mi T6 Ultra?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı