Zalman NF5 mf vs Corsair Carbide serisi Spec-Delta

Arkadian

Hectopat
Daha fazla  
Zalman N5 mf ve Corsair Carbide serisi Spec-Delta arasında kaldım sizce hangisini almalıyım?

CORSAIR CARBIDE SERİSİ SPEC-DELTA RGB FANLI MidT ATX SİYAH OYUNCU KASASI fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Eğer mağazadan almayacaksanız söylemiş olayım, internette Corsair Carbide Spec-Delta'nın PSU'suz halinin stoğu yok.

Zalman N5 mf öneririm. Hava akışı daha iyi bir kasa. Yanlış bilmiyorsam Spec-Delta'ya göre biraz daha geniş bir kasa.

Evet PSU'yu satın aldım. Bende boş görünce şaşırdım bende Zalman'ın hava akışının daha iyi olacağını düşünüyorum. Corsair Spec Delta'nın önü biraz kapalı.

Zalman olanın önü mesh panel ise kesinlikle Zalman. Corsair Spec Delta kasasını beğenmiyorum ben.
Güncelleme: Sitesinden detaylıca baktım ve gerçekten güzel bir kasa. Kesinlikle Zalman tercih et. ZALMAN

Son düzenleme:
Görüntü olarak müthiş duruyor. Bunuda değerlendireceğim.
Görüntüden ziyade mesh panel olması, iç hacminin büyük olması ve fan kontrolcüsünün olması dikkatimi çekti benim ilk. Görüntü her kasada var.

Zalman, benim attığım Aerocool'dan daha iyi. Linki silmişim tekrar atayım. Aerocool'da fan kontrolcü yok ve ışıklar sabit. Zalman'da açıp kapatılabiliyor fanlar ve fan kontrolcüyle hızını ayarlayabiliyorsun. Zalman kasanın tek eksisi akrilik cam kullanılmış. Temperli cam yok.

Ben Zalman tercih ederdim. Önü ful mesh bir kasa. RGB fanları var. İçerisi geniş.

Corsair'ın kasası galiba stokta yok. O da güzel bir kasadır. İkisi de seni üzmeyecektir.

Yeni konular

Geri
Yukarı