Zalman-NS2000 Alınır mı?

FearlyGhost

Hectopat
Makaleler
2
Toshiba Satellite C855-1LC adlı bir laptop kullanıyorum. Laptop işlemcisi 80 dereceye dayanıyor. (Yük altı) Sonra dedim ki, notebook soğutucu mu alsam? Ondan sonra Zalman-NS2000 modeline baktım güzel gözüküyordu. Peki sizce onu almalı mıyım? Kötüyse başka soğutucu önerebilir misiniz? (Leptop ızgarasının ortada olduğu için bu modeli seçtim.) (Bütçesi en fazla 200 TL olmalı.)

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostum bence soğutucu için o kadar para vermeye gerek yok, en nihayetinde hepsi de usb ile çalışan pervanelere sahip. Yaklaşık 3 ay önce şu ürünü aldım, o zaman daha ucuzdu ve gayet memnunum. Yük altında 78 dereceden 68-69 lara kadar çekiyor. Ancak gürültüsü normalden çok az fazla (genelde kulaklık taktığım için farketmiyorum bile). Ben bunu öneririm ancak gürültüye hiç gelemem diyorsan farklı modellere yönelebilirsin.

Dostum bence soğutucu için o kadar para vermeye gerek yok, en nihayetinde hepsi de usb ile çalışan pervanelere sahip. Yaklaşık 3 ay önce şu ürünü aldım, o zaman daha ucuzdu ve gayet memnunum. Yük altında 78 dereceden 68-69 lara kadar çekiyor. Ancak gürültüsü normalden çok az fazla (genelde kulaklık taktığım için farketmiyorum bile). Ben bunu öneririm ancak gürültüye hiç gelemem diyorsan farklı modellere yönelebilirsin.

Gürültü benim için sıkıntı değil kulaklık var bende de onu almadan önce bir arkadaşa sorup bakacağım iyi soğutuyor mu diye sonrada ona göre ya zalman ya da seninkini alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı