Zalman R1 600LE PSU elektrik kesintisine karşı korumalı mı?

Kullanıcı1132

Hectopat
Daha fazla  
4-5 hafta önce GTX 1080'li bir sistem aldım. Bunu Zalman R1 kasasına taktım bu kasada kendi kasanın PSU'su olarak ZM600LE Power Supply'si var. Bu elektirik kesintisinde filan ekran kartımın veya herhangi bir şeyin yanmasını önler mi yoksa işe yaramaz mı ? Bizim burada elektirik kesintiler olmaya başladi sıklıkla ve ekran kartımın yanmasından veya zarar görmesinden korkuyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
4-5 hafta önce GTX 1080'li bir sistem aldım. Bunu Zalman R1 kasasına taktım bu kasada kendi kasanın PSU'su olarak ZM600LE Power Supply'si var. Bu elektirik kesintisinde filan ekran kartımın veya herhangi bir şeyin yanmasını önler mi yoksa işe yaramaz mı ? Bizim burada elektirik kesintiler olmaya başladi sıklıkla ve ekran kartımın yanmasından veya zarar görmesinden korkuyorum.

1080'li sistem alıyorsun kaliteli bir PSU alman her zaman yararına olur. Evga, Seasonic gibi PSU'ların baba markaları varken bu PSU'ya 1080'li sistemi emanet etmek akıl karı olmaz diye düşünüyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı