Zalman S2 fan önerisi

def2easy06

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar halihazırda Zalman S2 kullanıyorum APU sistemle, kasada sadece egzoz fanı var bir de Wraith Stealth ben fan takviyesi yapmak istiyorum kasama, önerileriniz nelerdir? Belirli bir bütçem yok fakat en fiyat performans olan tercihimdir, çok sesli olmasını istemiyorum, RGB Rainbow vs olabilir olmayadabilir fark etmez.

Bir de tek fanla Witcher 3'te 60 derece oluyor fazla mı?
Bir de arkadaşlar kasamın mikrofon jakında problem var tamir olur mu ?

Son düzenleme:

RAMPAGE 6C-120 1x120mm DOUBLE RING 6 RENK LEDLİ FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Tavsiye ederim. Gayet sessiz. (Ucuz ararsan)

Belirli bir bütçe belirtmezsen tanesi 500 lira olan fan öneririz :D.
Bütçe belirt, bir de kaç tane fan istiyorsun?
60 derece normal.
Jaktaki problem nasıl bir problem? Yani sıkıntı ne? Bağlantısını falan kontrol ettin mi?

Hocam kulaklık jakı çalışıyor ama mikrofon jakı maalesef çalışmıyor, anakarttan kullanıyorum. Dediğim gibi bütçem belli değil çünkü fiyatları ve fanları tam bilmiyorum bu sisteme aşırıya kaçmadan hem görsellik katması için hem de ısıyı düşürmesi için almayı düşünüyorum.
Oyunlarda 60 derece yüksek bir sıcaklık değildir. Bence fan almana gerek yok. İlle de istersen şunları önerebilirim.

RF-120b, Phanteks OEM fan.

Bakıyorum hocam hemen.

RAMPAGE 6C-120 1x120mm DOUBLE RING 6 RENK LEDLİ FAN fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da

Tavsiye ederim. Gayet sessiz. (ucuz ararsan)

Teşekkürler hocam bakacağım şimdi atılanlara.
Oyunlarda 60 derece yüksek bir sıcaklık değildir. Bence fan almana gerek yok. İlle de istersen şunları önerebilirim.

RF-120b, Phanteks OEM fan.

Bu arada geçmiş olsun hocam :(

@BerkayZ87 de önermiş zaten, RF120b veya RF120r (aynı fan zaten) alabilirsin, ucuz, sessiz ve tatmin edici performansları var.

Teşekkürler hocam :)

Tavsiye ederim. Gayet sessiz. (ucuz ararsan)

Hocam öne 3 tane bağlarsam sıcaklıkta düşüş yaşanır mı? İyi soğutuyor mu?
Teşekkürler hocam :)

Hocam öne 3 tane bağlarsam sıcaklıkta düşüş yaşanır mı? İyi soğutuyor mu?
@Mehmet A
@BerkayZ87 de önermiş zaten, RF120b veya RF120r (aynı fan zaten) alabilirsin, ucuz, sessiz ve tatmin edici performansları var.

Hocam rf 120b veya Rampage'nin 4C 120 / 6C 120 alacağım birkaç güne. Soğutma iyi olur mu, sıcaklıkta düşüş olur mu şu an Chrome ve Spotify açık 34-36 derece . @BerkayZ87 @The Man From E.A.R.T.H.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı