Zalman S3 TG vs S2

xerxer

Kilopat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
S3 TG'nin ön paneli kapalı bir yapıya sahip olduğu için pek önermem. Maksimum bütçe ne? Belki S2'den daha iyi alternatif bulabiliriz.
Ek olarak diğer modeller haricinde 20 lira farka S2'nin TG versiyonu var, eğer S2 alacaksan onu al bence.

Son düzenleme:
Arkadaşlar aşağıdaki sisteme kasa arıyorum.
  • MSI Z170A GAMING PRO Carbon.
  • MSI Armor GTX1060 6 GB.
  • Snowman X6.
  • Xigmatek Vector S1200 PSU.

Acaba bu ürünler uygun mu?
S3 TG çok güzel kasa. Geçen aldım dayıma pc toplamıştım (workingstation) hayran kaldım vallahi. Onun gazıyla gittim Corsair 4000D aldım kendime. Kasayı güncelledim kısacası.

S3 TG'nin ön paneli kapalı bir yapıya sahip olduğu için pek önermem. Maksimum bütçe ne? Belki S2'den daha iyi alternatif bulabiliriz.
Ek olarak diğer modeller haricinde 20 lira farka S2'nin TG versiyonu var, eğer S2 alacaksan onu al bence.
Açıkcası ben de S3'ün havalandırma konusundan dolayı tereddütteyim. Ama incelemelerde gayet yeterli olduğu söylendi. Peki S2 TG'nin, S2'den farkı nedir tam olarak biliyor musunuz?
2 ay öncesine kıyasla fiyatlar çok yükseldi.
Kaliteli bir kasa bulabilir isem 500'e kadar çıkabilirim.
Gönlüm Matrexx55'ten yana ama onunda ekstra fan masrafı olacak.

S3 TG çok güzel kasa. Geçen aldım dayıma pc toplamıştım (workingstation) hayran kaldım vallahi. Onun gazıyla gittim Corsair 4000D aldım kendime. Kasayı güncelledim kısacası.

Görüntüsü çok hoş gerçekten fiyatı da çok uygun şu'an için.

Asıl merak ettiğim konu donanımlarım sıkıntı çıkarmadan montaj yapabilir miyim? Aklımdaki en önemli soru bu.

Son düzenleme:
Peki S2 TG'nin S2'den farkı nedir tam olarak biliyor musunuz?
Daha güncel. Aynı zamanda bu güncellikle beraber yan cam paneli akrilik yerine temper cam olarak yenilenmiş.
Asıl merak ettiğim konu donanımlarım sıkıntı çıkarmadan montaj yapabilir miyim?
S3 ile S2'nin iç mekanlarında bir fark gözüme çarpmadı, sadece panel farkları var yani özlerinde aynı kasalar. İkisinde de sıkıntı olmayacaktır.
Açıkçası ben de S3'ün havalandırma konusundan dolayı tereddütteyim ama incelemelerde gayet yeterli olduğu söylendi.
Ben olsam yine de işimi garantiye alırdım, S3'ün ön paneli "temiz" bir görüntü sunuyor olabilir ancak şahsen ben S2'nin tasarımını da beğeniyorum, adamlar sade ve güzel bir tasarım yapmışlar, bunu yaparken mesh paneli de korumuşlar.

Açıkcası ben de S3'ün havalandırma konusundan dolayı tereddütteyim. Ama incelemelerde gayet yeterli olduğu söylendi. Peki S2 TG'nin, S2'den farkı nedir tam olarak biliyor musunuz?
2 ay öncesine kıyasla fiyatlar çok yükseldi.
Kaliteli bir kasa bulabilir isem 500'e kadar çıkabilirim.
Gönlüm Matrexx55'ten yana ama onunda ekstra fan masrafı olacak.

Görüntüsü çok hoş gerçekten fiyatı da çok uygun şu'an için.

Asıl merak ettiğim konu donanımlarım sıkıntı çıkarmadan montaj yapabilir miyim? Aklımdaki en önemli soru bu.
içi geniş ve güzel, sorun olmaz. atx anakart taktım ve kule tipi soğutucu

Önü kapalı kasa alacaktın madem ekstra fan masraflı S3 yerine 100 ₺ fazlasına dört RGB fanlı N5TF alabilirdin.

1618090144731.png

Geri
Yukarı