Zalman z11 plus modifiye

Xectuonel

Kilopat
Makaleler
2
Daha fazla  
Link:Zalman Z11 Plus Modifiye

Merhaba arkadaşlar. Bu linkte arkadaşın modifiyesine bayıldım. Aynı kasa bende mevcut. Bende yapmak istiyorum ama nerden ? Ve nasıl yapacağım? Kasamı kimseye yollamak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Merhaba arkadaşlar. Bu linkte arkadaşın modifiyesine bayıldım. Aynı kasa bende mevcut. Bende yapmak istiyorum ama nerden ? Ve nasıl yapacağım? Kasamı kimseye yollamak istemiyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.
Arkadaşın konusunun altına yorum atıp sormak varken neden yeni konu açtın ki?

Kapağı alıp bir metal tezgahta kestirmen gerek (sanırım CNC tezgahta kesim yapılıyor). Birde bazı reklam panosu hazırlayan yerlerde de Plexi Camla beraber yaptırıp teslim alabiliyorsun. Ama tam detaylı bilgim yok bu konuda.

Ek olarak aramızdaki en tecrübelimiz @er36po . Çokça kasa modifiyesi ve custom sıvı soğutması mevcut. O sana daha rahat ve kesin bilgi verecektir.

@SypeR, aynen, gerekli bilgiyi vermişsiniz. Fakat onu yapacak- yapabilecek, uğraşmak isteyen Reklam Tabelacısını bulmak mesele... Tabi İstanbul gibi böyük şehirlerde bulmak mümkün. Sanırım adreslerini @xdeliruzgar hoca biliyordu.

İşin gerçeği bu tarz modları kişi ancak kendisi yapar, yani başkasına yaptırmak büyük mesele. Hele ki Türkiye'de...

Merhaba.
Mesajinizda birkac tezat var once bunlari giderelim. O kasa her ne kadar modlansada bir yere kadar verimli olur. Asil amaci hava sirkulasyonunu bir yere kadar muhafaza edebiliyor. Yinede bu masrafi yapacagim derseniz mail adresinizi yazin ozelden goruselim.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı