Zalman Z11 Plus vs Z11 Neo

Silva

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Yeni bir kasa almaya karar verdim. Zalman Z11 Plus ve N11 Neo arasında kaldım.

Aralarında ne gibi farklar var? Z11 Plus alsam ne kaybederim? Z11 Neo alsam ne kazanırım? Anlayacağınız kafamda deli sorular.

Bir arkadaş almış ve Neo hakkında açıklama ve inceleme yapmıştı. İnternetten alırsak 30-35 TL kargo ücreti verilicekmiş. Kasa 250 TL civarı ve fiyat uçuk rakamlara taşıyor. Bulunduğum yerde Vatan Bilgisayar var ve orada da Zalman Z11 Plus modeli var. Gidip almayı daha mantıklı buluyorum birde doların artışı var.

İnventus'dan Neo'yu almaya karar verdim. Kargoda onlara aitmiş. İlginizden dolayı teşekkür ederim.

Öncelikle saygılar @JaroxJamaica ben boş yorum attığımı düşünmüyorum arkadaş ikisi arasında kalmış ve bence iki kasa arasında pek bir fark yok ve Neo modeli Plus modeline göre daha pahalı .

Zaten arkadaş kararını Neo dan yana vermiş bize de hayırlı olsun demekten başka bir şey düşmez diye düşünüyorum.

Adsız.png
Adsız2.png

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı