Zalman Z3 Kasa Montaj (Fan kabloları)

wewir45

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Arkadaşlar montaj yapıyordum ama üstte ki fanları kontrol edicek fan kabloların'ın nereye takılacağını bulamadım, yardımcı olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Xəyal

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Azəbaycan,Bakı
Fan kabloları kontrol için buraya takılmalı. 3 pin girişi için.

Son düzenleme:

Xəyal

Kilopat
En iyi cevaplar
0
Yer
Azəbaycan,Bakı
Şimdi bak senin kasa üzerinde verilen fanlar var ve onlar bu güç girişlerine takılmalı ki idare edebilesin.
Eğer anakart üzerine o fanları takarsan o zaman idare edemezsin. Yani resimde gösterdiği anakart üzerine değil yukarıdaki fanlari bağlamak içindir.

KS
wewir45

wewir45

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Şimdi bak senin kasa üzerinde verilen fanlar var ve onlar bu güç girişlerine takılmalı ki idare edebilesin.
Eğer anakart üzerine o fanları takarsan o zaman idare edemezsin. Yani resimde gösterdiği anakart üzerine değil yukarıdaki fanlari bağlamak içindir.
Şimdi ben bu girişleri güç kaynağına'mı takacağım.

xtreme

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Üstteki iki fanın kablosunu resimde gösterdiğiniz girişlere takacaksınız. Fan kontrolcüsünün kablosunu da molex ile güç kaynağına takacaksınız.

KS
wewir45

wewir45

Hectopat
En iyi cevaplar
0
Üstteki iki fanın kablosunu resimde gösterdiğiniz girişlere takacaksınız. Fan kontrolcüsünün kablosunu da molex ile güç kaynağına takacaksınız.
Cevabınız için teşekkürler, şuan dışarıdayım eve geçince size detaylı bilgi veririm.

Yukarı