Zalman Z3 Plus kasa 3 fan ile idare eder mi?

Esperoja

Kilopat
Makaleler
34
Yer
İstanbul
Zalman Z3 Plus kasa kullanıyorum GTX 970'im var ve 7 senedir bende olan bu kasanın bir fanı şu an pancar motoru oldu! Bu traktör gibi ses çıkaran fanı söksem 3 fan ile idare eder mi kasa? 2-3 ay sonra yeni kasaya geçeceğim. Önde 1 fan, arkada 1 egzoz fan üstte 2 adet fan var, üstteki fanlardan birisi ses çıkarıyor 1 fan üstte 1 fan arkada 1 fan önde olursa idare eder mi?

Zalman Z3 Plus kasa kullanıyorum GTX 970'im var ve 7 senedir bende olan bu kasanın bir fanı şu an pancar motoru oldu! Bu traktör gibi ses çıkaran fanı söksem 3 fan ile idare eder mi kasa? 2-3 ay sonra yeni kasaya geçeceğim. Önde 1 fan, arkada 1 egzoz fan üstte 2 adet fan var, üstteki fanlardan birisi ses çıkarıyor 1 fan üstte 1 fan arkada 1 fan önde olursa idare eder mi?

Yeni kasa alana kadar idare eder. Bende bir ara aynı kasayı kullanıyordum. Modifiye ettim. Bir sürede öyle kullandım. Sonra yeni kasa aldım. Yeni kasa alırken önü tamamen mesh kasa tercih edin sonra ısı sorunları yaşarsınız.

kasa1.jpg
kasa2.jpg

Son düzenleme:
Yeni kasa alana kadar idare eder. Bende bir ara aynı kasayı kullanıyordum. Modifiye ettim. Bir sürede öyle kullandım. Sonra yeni kasa aldım. Yeni kasa alırken önü tamamen mesh kasa tercih edin sonra ısı sorunları yaşarsınız.

Eki Görüntüle 660720Eki Görüntüle 660721
Güzelmiş hocam kasanız, valla benimkinin ön kısımdaki o metal mesh yerler kırıldı düşüp duruyor, üstteki fan sussun diye vurmaktan üst paneldeki bir çubuk kırıldı öyle hayatımıza devam ediyoruz :D. Mesh bir kasa alacağım.

Güzelmiş hocam kasanız, vallahi benimkinin ön kısımdaki o metal mesh yerler kırıldı düşüp duruyor, üstteki fan sussun diye vurmaktan üst paneldeki bir çubuk kırıldı öyle hayatımıza devam ediyoruz :D. Mesh bir kasa alacağım.

Matkap ve 5mm demir delici uç ile kasanın kırılan yerlerini delip perçin tabancası ile tekrar sağlamlaştırabilirsin. Fanları ucuz yollu yenisiyle değiştirebilirsin. Eğer yeni kasa alman çok uzun sürecekse

Yeni konular

Geri
Yukarı