Zalman Z3 Plus Kasaya İkincil bir Fan nasıl takılır

Daha fazla  
Toplama bilgisayarımı daha yeni topladım. Kasam Zalman Z3 Plus ve merak ettiğim şey:

Kasanın üst tarafında iki fan yeri var. Bir tane de fan takılı. Ancak ben ikinci fanı da takmak istiyorum. Ama nasıl yönde takacağımı bilmiyorum. Ok kasanın dışını mı yoksa içini mi göstermelidir? Diğer kasayla gelen fana baktım. Onda ok işareti. Yardımcı olur musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
İçeri doğru üfleyecek. Aslında üsteki fanlar su soğutma içindir siz galiba tekli kullandınız. İkincil fan takıldığında değerlerde bir şey değişeceğini sanmıyorum, ama karar sizin.

Aslında Z3 Plus'ın üstte 2 fan takılı olarak geliyor olması lazım, önde 1, üstte 2, arkada 1, toplam 4 fan şeklinde.

Arkadaşlar siz bana iki fanlı olduğunu söyleyince hemen vatana geri getirdim değiştirdiler kusura bakmayın cevaplayamadım harbidende çift fanlıymış benimki üretim hatasıymış zaten altında bacaklar yoktu, hinede ilginiz için çok teşekkür ederim.

Şimdi bide geri toplamak var :lanet:

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı