Zalman ZM-STC8 vs Zalman ZM-STC9

Diss2ready

Decapat
Daha fazla  
IMG_20210117_152447.jpg

IMG_20210117_152407.jpg

Zalman ZM-STC8 olan ürün, 1.5 gr 55 TL. Zalman ZM-STC9 olan ürün, 4 gr 94 TL.

Bunun dışında ikisinin viscosity değerleri farklı, hangisi daha iyi bilmiyorum. Ama ZM-STC9 termal iletkenlik konusunda önde sanırım. Sizce hangisi daha iyi? ZM-STC9 aradaki gram ve fiyat farkına değer mi?

(Bir de incelemesini pek bulamadım, iki üründen birini kullanan veya kullanmış kişiler varsa deneyimlerini de yazarsa iyi olur.)

STC8 yeterli olacaktır hocam.

ZM-STC8 kullanıyorum, Vatan'da daha ucuz.

Eki Görüntüle 840224

W/MK daha önemli sanırsam, STC-9 daha iyi gibi.
W/m-K yazan kısım sanırım daha önemli.

@Yener K.
STC8 yeterli olacaktır hocam.
ZM-STC9 bir tık daha iyi. Ama ikisini de tavsiye etmem söylediğiniz fiyatı hak etmiyor. Onların yerine 4 gram Arctic MX-4 alabilirsiniz. Sadece 50 TL ve 8.5 W iletkenliğe sahip.

Arctic Mx-4 2019 Edition 4g Termal Macun | Trendyol

Teşekkürler, bir şey daha soracağım. Macun sürerken kaç gram sürülüyor, yaklaşık olarak? Yani demek istediğim, diyelim ki zm-stc8 1.5 gr aldım. 1.5 gr macun ile kaç defa macun yenileme yapabilirim?

Teşekkürler, bir şey daha soracağım. Macun sürerken kaç gram sürülüyor, yaklaşık olarak? Yani demek istediğim, diyelim ki zm-stc8 1.5 gr aldım. 1.5 gr macun ile kaç defa macun yenileme yapabilirim?
Bende 1 kullanımlık daha var, 0.7 gram falan sürdüm sanırım.

Hocam, leblebi kadar ortaya sıkın. Daha sonra güzelce yayın. Gram olarak emin değilim.

Hocam, leblebi kadar ortaya sıkın. Daha sonra güzelce yayın. Gram olarak emin değilim.
Tamamdır hocam, teşekkür ederim tekrardan. Bir sürü yöntem var ama ben de dediğiniz gibi uyguluyorum macunu.

Bende 1 kullanımlık daha var, 0.7 gram falan sürdüm sanırım.
Teşekkürler. Bir de son kez bir şey soracağım. Hocam siz kullanıyorum dediniz ya hani, memnun musunuz bu macundan? İyi mi sizce? Youtube üzerinde neredeyse hiç inceleme bulamadım da, kullanan birine sormak daha iyi olur.

Tamamdır hocam, teşekkür ederim tekrardan. Bir sürü yöntem var ama ben de dediğiniz gibi uyguluyorum macunu.

Teşekkürler. Bir de son kez bir şey soracağım. Hocam siz kullanıyorum dediniz ya hani, memnun musunuz bu macundan? İyi mi sizce? Youtube üzerinde neredeyse hiç inceleme bulamadım da, kullanan birine sormak daha iyi olur.
Memnunum.

Yeni konular

Geri
Yukarı