Zalman zm600 lx vs Xigmatek 600w +80 bronze modüler ?

IWinChesTeR

Kilopat
Daha fazla  
Arkadaşlar Zalman psu kalitelimidir malumunuz türkiyede elektrik sıkıntısını biliyoruz
2 tane psu var aklımda biri zalman zm600 lx 12v kanalından 540w veriyor 45 amper
ama 80 plus bronze gibi serfitikası yok bir diğeride xigmatek tauro 600w +80 bronze var ve
12v kanalında 432w güç veriyor sizcee hangisini almalıyım kalite Verimlilik ve sağlamlık Sistem Yeterlilik Bakımından.
Bide anakartım Atx ama z3 plus sığar sanırım.
sisttemim ise şu

Asus h81 Gamer
İntel Pentium g3258
Msi R9 280 Gaming G3 vs Msi Gtx 760
Corsair Vengance 2x4 gb 1600 mhz cl9
Hyper 212 evo
WD Green 2 Tb
Samsung 250 gb 850 evo
Zalman Z3 plus Siyah Kasa

(not : arkadaşlar lütfen sistem önermeyin Ekran Kartı ve Güç Kaynağı Hakkında Bilginizi Ve Tavsiyenizi İstiyorum güç kaynağında kalite istiyorum hani türkiyedeki güç yüzünden parçalara zarar vermemesi İçin hepinize şimdiden teşekkürler.)

Zalman alınız.
Sistemi almadıysanız ssd ve cpu cooler çıkartılarak daha iyi sitem toplanabilir.
i5 4460
h81 plus
r9 285
2x4 gb 1600 mhz
z3 plus+zalman psu
seagate 1tb

bütçem kısıtlı şimdilik idare edicek ilerde i5 4690k gibi sağlam bir işlemciyle iyi bir su soğutma alıcam ama ssd neden çıkarın dediniz anlamadım güzel diye biliyorum samsun evo serisini

ayrıca h81 plus yerine gamer modelini seçtim hem daha iyi internet gücü hem daha kalteli ses hemde daha kaliteli katı kapasitörler var h81 plus a göre

Zalmanın verimliliği maksimum %84 yani 80+. Zalman daha iyi.

::: Zalman, leading the world of Quiet Computing Solutions :::

2.jpg

siparişimi verdim hepinize verdiğiniz bilgiler ve tavsiyeler için teşekkürler ekran kartını yeni farkettim msi r9 285 alıyordum tam vazgeçtim sapphire r9 285 dual x aldım Dx12 desteği var diye güç kaynağınıda zalman aldım Cevap vererek kafamdaki sorulara yanıt olan arkadaşlarım Teşekkürler Sağolun.

R9 285 ile GTX 760 eşdeğer ekran kartları. Bir farkı yok aslında, DirectX12 yeni nesil tüm ekran kartlarını destekleyecek. Yalnız işletim sistemin Windows 10 olmaz zorunda.

arkadaşlar siparişte anakartı iptal ettim birşey sorucam asus h81 gamer anakart yerine 30 tl daha verip msi z97 gaming 3 alsam daha iyi değil mi z97 h81 chipsete göre daha iyi diye biliyorum oveclokda daha stabil doğru bir karar mı verdim indirimdeymiş yeni farkettim hemen alıcam

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı