Zaman çok hızlı geçiyor

Arkadaşlar tatil biteceği için içimde bir sıkıntı var. Zaman çok hızlı geçiyor. Günler bitiyor. Her sabah 12'de uyanıyorum. Sizce erken kalksam bir nebze de olsa düzelir mi?
Biraz olsada düzelir gibi. Bende yarın deneyeceğim 🙂

Aynı sorunu içimde bende yaşıyorum ve YKS var bu sene ben daha başlamadım çalışmaya 4 ay kaldı ne yapacağım bilmiyorum bir türlü oturup başlayamıyorum :/

Benim gibi çalışan biri içinde bazı şeyler hızlı gidiyor gibi geliyor. Geçen Haziran Üniversiteden mezun olmak için çalışırken, şu an adı sayılır bir firmada çalışanım. 5. ayımdayım, gerçekten ilginç üniversite zamanlarım dün gibi geliyor.

Benim gibi çalışan biri içinde bazı şeyler hızlı gidiyor gibi geliyor. Geçen haziran üniversiteden mezun olmak için çalışırken, şu an adı sayılır bir firmada çalışanım. 5. ayımdayım, gerçekten ilginç üniversite zamanlarım dün gibi geliyor.

Bende YKS'ye gireceğim fakat 4 ay kaldı ben halen hiç çalışmıyorum TYT 50 55 net AYT 10 net geliyor, bana ne önerirsin abi?

Aynı sorunu içimde bende yaşıyorum ve YKS var bu sene ben daha başlamadım çalışmaya 4 ay kaldı ne yapacağım bilmiyorum bir türlü oturup başlayamıyorum :/

Hocam hepsi internet yüzünden vallahi bende LGS dönemimde aynı şekildeydim maalesef LGS'den düşük bir puan aldım ve meslek lisesine yerleştim şu an 10.sınıfım sınav zamanlarında modemi söküp çalıştığım iş yerindeki dolabıma koyuyorum bu sayede derslerime odaklanıyorum şu an çok şükür okul birincisiyim sizde yapın 4 ay demeyin hiç yoktan size bir bölüm kazandırabilir.

Hocam hepsi internet yüzünden vallahi bende LGS dönemimde aynı şekildeydim maalesef LGS'den düşük bir puan aldım ve meslek lisesine yerleştim şu an 10.sınıfım sınav zamanlarında modemi söküp çalıştığım iş yerindeki dolabıma koyuyorum bu sayede derslerime odaklanıyorum şu an çok şükür okul birincisiyim sizde yapın 4 ay demeyin hiç yoktan size bir bölüm kazandırabilir.

Hocam vallahi içimden gelmiyor bir oturabilsem parçalıycam sınavı ama oturamıyorum ya.

Bende YKS'ye gireceğim fakat 4 ay kaldı ben halen hiç çalışmıyorum TYT 50 55 net AYT 10 net geliyor, bana ne önerirsin abi?
Alanınız nedir? ben EA öncelikli girmiştim, sayısalım da fena değildi ondan da puanım hesaplandı.
Hedefiniz var mı? veya şunu yaparım dediğiniz bölüm?

Geri
Yukarı