Zaman geçirmek için öneri

332579

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, gamepad sipariş ettim. Fakat bekleyemiyorum sanki bir paradoks içindeyim. En geç 11 Haziran da gelecek fakat ben çok sabırsızım. Bu benim ilk siparişim ilk defa gamepad kullanacağım çok heyecanlıyım. Kitap okudum, dizi izledim, video izledim ve test çözdüm fakat zaman geçmiyor. Film indirdim izleyeceğim. Bu günü film ile geçirsem. Diğer günler ne yapacağım? Arkadaş kaldım resmen ya sanki zaman geçmiyor. Zaman geçirmek için önerileriniz nedir?

Gamepad? Konsol olandan bahsediyorsunuz sanırım neden bu kadar heyecanlısınız anlam veremedim ama oyun oynayabilirsin, video izle, uyu.

Merhaba arkadaşlar, gamepad sipariş ettim. Fakat bekleyemiyorum sanki bir paradoks içindeyim. En geç 11 Haziran da gelecek fakat ben çok sabırsızım. Bu benim ilk siparişim ilk defa gamepad kullanacağım çok heyecanlıyım. Kitap okudum, dizi izledim, video izledim ve test çözdüm fakat zaman geçmiyor. Film indirdim izleyeceğim. Bu günü film ile geçirsem. Diğer günler ne yapacağım? Arkadaş kaldım resmen ya sanki zaman geçmiyor. Zaman geçirmek için önerileriniz nedir?
Biz zaman bulamıyoruz arkadaş zaman harcamak istiyor 😂

Gamepad? Konsol olandan bahsediyorsunuz sanırım neden bu kadar heyecanlısınız anlam veremedim ama oyun oynayabilirsin, video izle, uyu.
Oyun oyna dışarıda vakit geçir ne kadar olursa ben evimin bahçesindeyim ve hiç sıkılmıyorum.

Edit: Anime izle.
Yatın, uyuyun. Zamanı hızlı geçirmenizi sağlar.
Hepsini yaptım ve oyun satın aldım fakat oynamıyorum gamepad bekliyorum oynamak için.
32 çek.
(zikir çek demek istiyorum yanlış anlaşılmasın)
Zikir ne bilmiyorum fakat o yanlış olanı bu gün yaptım haftada 1 kere yapıyorum. Her neyse konu başka yerlere gitmesin.

Hepsini yaptım ve oyun satın aldım fakat oynamıyorum gamepad bekliyorum oynamak için.
Forumda takılın hocam, farklı forumlara bakın yabancı forumlarda kullanıcı verileri çalınmış falan oluyorlar öyle konulara bakın benim ilgimi çekiyor, şarkı dinleyin arkadaşlarınızla konuşun fiverr üzerinden ilan verip para kazanın.

Yeni konular

Geri
Yukarı