Zaman geçirmelik oyun tavsiyesi

Daryl1dx

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar iyi geceler. Başlıkta da belirttiğim gibi zaman geçirmelik, can sıkıntısını giderecek oyunlar önerir misiniz? Son zamanlarda pek evden adımımı atamıyorum :D Sıkıntıdan kendimi dövme derecesine geldim :D En son Days Gone oyununu bitirdim. 3 gün boyunca oynayıp :D Şimdi oynayacak oyun bulamıyorum, zaman hiç mi hiç geçmiyor...

Arkadaşlar iyi geceler. Başlıkta da belirttiğim gibi zaman geçirmelik, can sıkıntısını giderecek oyunlar önerir misiniz? Son zamanlarda pek evden adımımı atamıyorum :D Sıkıntıdan kendimi dövme derecesine geldim :D En son Days Gone oyununu bitirdim. 3 gün boyunca oynayıp :D Şimdi oynayacak oyun bulamıyorum, zaman hiç mi hiç geçmiyor...

Slime Rancher, arkada sakin bir müzikle iyi gider. Frostpunk, Epic'de ücretsiz. Ne tür oyunlardan hoşlanırsın?

Slime Rancher, arkada sakin bir müzikle iyi gider. Frostpunk, Epic'de ücretsiz. Ne tür oyunlardan hoşlanırsın?
Hocam genelde hani açık dünya hayatta kalmalı oyunları severim. Yanı sıra FPS savaş oyunlarını. Ama hani böyle hayatta kalmalı, emek sarfetmeli oyun bildiğiniz var ise çok güzel olur gerçekten.
Önerim, benim en çok zaman geçirdiğim oyunlardan birisi: Mount & Blade: Warband.
Maalesef hocam :( Pek hoşuma gitmiyor nedense o oyun. Çok önceden severek oynardım ama şimdi girdiğimle çıktığım bir oluyor.

Arkadaşlar iyi geceler. Başlıkta da belirttiğim gibi zaman geçirmelik, can sıkıntısını giderecek oyunlar önerir misiniz? Son zamanlarda pek evden adımımı atamıyorum :D sıkıntıdan kendimi dövme derecesine geldim :D en son Days Gone oyununu bitirdim. 3 gün boyunca oynayıp :D şimdi oynayacak oyun bulamıyorum, zaman hiç mi hiç geçmiyor...

Minecraft kanka :)

Çok sövmeyin ama onu da önceleri deli gibi oynardım ama şimdi girdiğim ile çıktığım bir oluyor :/ En son Days Gone oyununu oynamıştım PC platformunda. 3 gün aralıksız bitirmek için oynadım. Keşke bu kadar erken bitirmeseydim diyorum. ÇOK PİŞMANIM...

Hocam genelde hani açık dünya hayatta kalmalı oyunları severim. Yanı sıra FPS savaş oyunlarını. Ama hani böyle hayatta kalmalı, emek sarfetmeli oyun bildiğiniz var ise çok güzel olur gerçekten.

Maalesef hocam :( Pek hoşuma gitmiyor nedense o oyun. Çok önceden severek oynardım ama şimdi girdiğimle çıktığım bir oluyor.

• TerraTech önerebilirim, kendi aracınla bir dünyada başlıyorsun, görevler falan oluyor, aracını geliştiriyorsun, diğer araçlarla savaşabiliyorsun.
  • Terraria, bu oyunu çok bilmiyorum ama güzel bir hayatta kalma oyunu diye duydum.
  • Subnautica, denizde geçiyor, merak uyandırıcı bir hikayesi var. 2.oyunuda var.
  • Raft, arkadaşlarınızla çok güzel oluyor.
  • Ark, dinazorları falan eğitiyorsunuz, eskiden optimizasyon sıkıntısı var diye duymuştum ama.
  • ASTRONEER, üs kurabiliceğin, zevkli bir oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı