Zaman nasıl çok hızlı geçer?

İstemesen de oluyor zaten bir bakacaksın bu konuyu açmanın üzerinden çok zaman geçmiş. Ha manga okuyabilirsin online oyun vs. hızlandırır belki.

Işık hızına yaklaşarak bu sorununu halledebilirsin. :D Şaka bir yana zevk aldığın şeyleri yaparak zamanın hızlı akıyormuş gibi hissedebilirsin.

İstemesen de oluyor zaten bir bakacaksın bu konuyu açmanın üzerinden çok zaman geçmiş. Ha manga okuyabilirsin Online oyun vs. hızlandırır belki.

En son bleach okuyordum o da çok sıktı manga önerin varsa iyi olur bir de Online oyunlara da elim gitmiyor hiç Valorant LoL falan sildim onda da öneri alabilirim. Webtoon önerisi varsa onu da alabilirim.

Işık hızına yaklaşarak bu sorununu halledebilirsin. :D şaka bir yana zevk aldığın şeyleri yaparak zamanın hızlı akıyormuş gibi hissedebilirsin.

Zevk aldığım bir şey yok gibi şu an sadece zamanın geçmesini bekliyorum...

En son bleach okuyordum o da çok sıktı manga önerin varsa iyi olur bir de Online oyunlara da elim gitmiyor hiç Valorant LoL falan sildim onda da öneri alabilirim. Webtoon önerisi varsa onu da alabilirim.

Manga olarak önerim Berserk olur mesela daha yeni bitirdim ve insanların dedikleri kadar tam yok ama yine de varmış öneririm başlamanı ancak berserk biraz ağır bir manga başlayınca sana hoş gelmeyebilir.

Black Clover'ı seversen de mangasını takip edebilirsin zaten şu an ara da verdi yakında devam edecek.

Online oyun olarak da kastettiğim şey LoL Valorant değil de örneğin Minecraft Bedwars, Roblox vs. gibi daha az bilinen oyunlar büyük Online'lara göre daha az küfür yersin en kötü.

Webtoon uzun zamandır okumuyorum hani okuduklarımdan öneri istersen de Solo Leveling, Get Schooled ve Tower Of God olur.

Manga olarak önerim berserk olur mesela daha yeni bitirdim ve insanların dedikleri kadar tam yok ama yine de varmış öneririm başlamanı ancak berserk biraz ağır bir manga başlayınca sana hoş gelmeyebilir.

Black Clover'ı seversen de mangasını takip edebilirsin zaten şu an ara da verdi yakında devam edecek.

Online oyun olarak da kastettiğim şey LoL Valorant değil de örneğin Minecraft Bedwars, Roblox vs. gibi daha az bilinen oyunlar büyük Online'lara göre daha az küfür yersin en kötü.

Webtoon uzun zamandır okumuyorum hani okuduklarımdan öneri istersen de solo leveling, get schooled ve Tower of god olur.

Solo levelingi keşke daha önce 2 kere okumamış olsaydım çok hoş webtoon ama diğerlerine bakarım teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı