Zamanında korsan oyun indirirken yaşadığınız şeyler

Bu repacklerde sanırsam virüs koyuyorlar. Çünkü bir oyunu bu kadar az boyuta alamazsın. Tahminimce dilleri siliyorlardır, videoların kalitesini düşürüyorlardır.
Fitgirl Repack'leri oyunları kayıpsız sıkıştırır. Çok güçlü bir sıkıştırma yaparak boyutları düşürur. Kurulum tamamlandığında ise dosya boyutu orijinal boyutuna ulaşır. Virüs bulundurmaz. Bazı antivirüs programları crack dosyalarını virüs gibi algıladığı için virüs var gibi gözükür ama virüs değildir. 3 yıldır Fitgirl kullanan bir kişi olarak sorunlu bir Repacklerine denk gelmedim. Ayrıca video kalitesini düşürüp sunulan oyunlara "Rip" denir, repack değil.

Bu repacklerde sanırsam virüs koyuyorlar. Çünkü bir oyunu bu kadar az boyuta alamazsın. Tahminimce dilleri siliyorlardır, videoların kalitesini düşürüyorlardır.
Fitgirl'un normal sitesinden indirdiğiniz zaman hiç virüsle karşılaşmazsınız. Fitgirl repackleri sadece kurulurken bilgisayarı zorlar.

İnternet kafedeki korsan oyunların, masaüstündeki .exe'lerini cd'ye atarak oyunları aldığımı düşünmüştüm.
Eve gelince ne olduğunu tahmin etmişsinizdir...
En azından .exe almışsın. :D İlkokulda ben Fifa 2006 .ico dosyasını almıştım. :D Eve gelip çift tıklayınca küçük resim açılmıştı. :D

Yıl 2009.

İnternetten GTA 4 indir reklamları çıkıyordu. Ben de 8 yaşımdayım. Bastım direk. Trojan, adware, malware her şey bulaşmıştı. Windows Vista CD' sini taktım. Ama virüs yükleme medyasına bulaşmıştı. PC' ciye vermiştim.

Yıl 2011.
PES:2012 çıkmıştı. Tabii sistemde PES:2010 ve PES:2011 var. İnternetten ilk başta ne bulduysam ona tıklamıştım. Sonuç. Tabii ki virüs. PC' ci sistemdeki 4GB (2x2) RAM' i alıp sadece 2GB RAM' in takılı kalmasını sağlamıştı.

Korsan indirirken bir şey yaşamadım ama korsan CS Source oynarken virüs bulunabileceğinden haberim olmasına rağmen bir umutla hile indirmiştim. Virüs olsa bile temizleyebileceğimi düşündüm. Nasıl bir virüs koymuşsa nevri döndü bilgisayarın. Mavi ekran falan veriyordu. Ruslara ve inject sistemini kullanan hiç bir şeye güvenmeyin. Zamanında Aimbot kullanarak longdan tüm sunucuyu düşman etmiştim kendimi. Bedduaları tuttu sanırım. Şu an hile kullanmıyorum ama hileyle bile olsa o vuruşları yapmanın zevkide ayrıydı ne yalan söyleyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı