Zamanla kasaların RGB'leri daha az performans sergiler mi?

ByBerlin

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar 10 şubat 2021 (çarşamba) tarihinde bir oyuncu kasası şipariş ettim ve bu kasa 3 gün sonra elime ulaştı yani 13 şubat 2021 (cumartesi)
Ve bugün bu Blog'u yazdığım tarih 17 şubat 2021 (salı) günü.
-----------
Şimdi diyeceksiniz ki tarihi yazmana gerek yoktu fakat bu 4 günlük kullandığım süre de RGB fanlar ilk günkü kadar parlak ve canlı gözükmüyor sebebi bu 4 günlük sürede benim gözümün kasanın RGB fanlarının rengine alışması mı (ilk defa bir bilgisayar aldığım için heyecanımdan ilk günler de aşırı güzel olarak geçmiş olabilir aklıma); yoksa zamanla kasaların RGB'si ilk günlerde ki performansını kaybediyorlar mı?
-----------
(Sistemin linkini atma gereği duymuyorum ama istek gelirse atabilirim).

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar 10 şubat 2021 (çarşamba) tarihinde bir oyuncu kasası şipariş ettim ve bu kasa 3 gün sonra elime ulaştı yani 13 şubat 2021 (cumartesi)
-----------
Şimdi diyeceksiniz ki tarihi yazmana gerek yoktu fakat bu 4 günlük kullandığım süre de RGB fanlar ilk günkü kadar parlak ve canlı gözükmüyor sebebi bu 4 günlük sürede benim gözümün kasanın RGB fanlarının rengine alışması mı (ilk defa bir bilgisayar aldığım için heyecanımdan ilk günler de aşırı güzel olarak geçmiş olabilir aklıma); yoksa zamanla kasaların RGB'si ilk günlerde ki performansını kaybediyorlar mı?
-----------
Hayır kaybetmezler bence sizin gözünüz alışmış hocam.

-----------
-----------
Bende de öyle olmuştu kasayı ilk görünce çok güzel gözüküyordu ama şimdi ışığını kapatıp kullanıyorum.

Rica etsem, linki atar mısınız? Merak ettim.

Aga ben 3900'e aldım bu kasayı işlemci olarak ise i3 10.nesil varı şimdi ise R5 1600 ile değiştirip 4600 TL'ye çekmişler fiyatı.

Geri
Yukarı