Zamlanmadan alınması gereken oyunlar

The Witcher 3 almadığım için pişmanım 2 3 gün önce 13TL gibi bir fiyattan satılıyordu. 250TL olduğunu görünce çok şaşırdım. Sonra alırım demiştim.

Steam sayfasında da “No, pricing will not change during the development of the game or upon release.” (Hayır, fiyatlandırma oyunun geliştirme aşamasında yada yayınlanışında değişmeyecek.) demişler ama bu dolar olarak bence, size türkiye fiyatı da mı değişmeyecek dediler?
Steam sayfasından alıntı cevap verdiler. Desteğin mesajı paylaştığım konunun spoilerında var, bakabilirsin.

Bence baldurs gate 3 zam yer. Dediklerinin Avrupa için yani dolar içindir diye düşünüyorum böyle yapan firmalar vardı çünkü. Erken erişimden çıkınca 500-600 gibi bir fiyat görürsek şaşırmam.

The Witcher 3 almadığım için pişmanım 2 3 gün önce 13TL gibi bir fiyattan satılıyordu. 250TL olduğunu görünce çok şaşırdım. Sonra alırım demiştim.
Epic games’den alabilirsiniz 75 TL. Orada hala zamlanmamıştı.

Rockstar oyunları için artık son kez bu fiyatlara görüyoruz bence. Almayan kaldıysa hemen alsın indirim 9’da bitiyor her oyunu kaliteli bir firma.

Maalesef ilk zam ağır şekilde gerçekleşti artık Dark Souls serisinin fiyatları bu şekilde.
Dark Souls Remastered 600 TL
Dark Souls 2 600 TL
Dark Souls 3 800 TL

Baldur's Gate 3, Sekiro, Dark Souls Remastered ve II'yi almayı planlıyorum ama Dark Souls ve Sekiro için indirim beklesem mi bilemedim. Sekiro sık sık giriyor ama indirim donemlerinde giriyor genelde yakında da bir etkinlik yok, artar mı acaba indirime girmeden

Hocam umarım almışsınızdır.

Son düzenleme:
Korkudan Elden Ring aldım ben de. 2 yıl yetecek kadar oyun depoladım.
Hocam yakın zamanda zam yiyeceği kesin oldu elden ring'in. Almak isteyen varsa kaçırmasın son günleri bu fiyata.

Rockstar oyunları için artık son kez bu fiyatlara görüyoruz bence. Almayan kaldıysa hemen alsın indirim 9’da bitiyor her oyunu kaliteli bir firma.

Maalesef ilk zam ağır şekilde gerçekleşti artık Dark Souls serisinin fiyatları bu şekilde.
Dark Souls Remastered 600 TL
Dark Souls 2 600 TL
Dark Souls 3 800 TL

Hocam umarım almışsınızdır.
Maalesef, akşam alırım diyordum remastered ve 2'yi. Şimdi Sekiro'yu aldım direkt. İndirim dönemlerinde almadığıma yanıyorum ama sonradan keşke eski fiyatına düşse de alsam demekten iyidir herhalde. Baldur's Gate'i da haftaya almaya planlıyorum, zam beklemiyorum erken zamanda umarım öyle olur.

Dark Souls Remastered. Önerilen fiyatın %76 fazlası :D
Screenshot_2.png

Son düzenleme:
Baldur's Gate zaten erken erişimde olduğundan girmez. Dark Souls'ları mı şimdi alsam Sekiro'yu mu ona karar veremedim sadece, Activision'a da güvenmiyorum Sekiro'yu onlar yayınlamıştı. Hepsini aynı anda almak da ağır gelir biraz.
Buradaki zamdan kasıt 60 dolardan 80 dolara yükselmesi gibi. Erken erişim devam ettiği sürece böyle bir şey olmayacak fakat kur düzenlemesi zam anlamına gelmediği için Türkiye özelinde fiyat artışını her an görme olasılığımız yüksek. Yapıştırın geçin.

Geri
Yukarı